طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۷ بهمن, ۱۳۹۸ | کد خبر : 44132 | نویسنده : velayat |
 •   

  به گزارش پایگاه خبری نفتانیوز غلامرضاتاجگردون در نطق انتخاباتی خود در باشت گفت: به عنوان یک بسیجی باید گوش به فرمان رهبر داده و دست درد دست هم میهنمان را آباد کنیم. وی بیان کرد: آدمی هستم که اعتقاد دارم جامعه ما نیاز له اصلاح دارد و چه چپ و چه راست . نماینده مردم […]

  به گزارش پایگاه خبری نفتانیوز غلامرضاتاجگردون در نطق انتخاباتی خود در باشت گفت: به عنوان یک بسیجی باید گوش به فرمان رهبر داده و دست درد دست هم میهنمان را آباد کنیم.

  وی بیان کرد: آدمی هستم که اعتقاد دارم جامعه ما نیاز له اصلاح دارد و چه چپ و چه راست .

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس تصریح کرد: من اعتقاد دارم که جامعه باید اصلاح شود به فرد نمینگرند اولویت خاص مردم است با هر قوم و قبیله ای که باشد فرقی نخواهد داشت.

  تاجگردون عنوان کرد: هرکه باشد جامعه مان مهم است امام فرمود مردم مهم است

  وی گفت: اگر توانستید به قلب مردم ورود کنید و خدمت کنید چه اصلاح طلب و اصولگرا باشید آنوقت فرقی ندارید به قلب مردم خواهید رفت و آن را فتح میکنید نظام اساسی ما و قانون خدمت به مردم را خواسته است.

  کاندید انتخابات یازدهمین دوره مجلس خاطر نشان کرد: از آنانی که پایین هستند و تقلا میکنند که با دوش شما پرواز کنند بپرهیزید از آنهایی که تلاش میکنند دوش شما را برای پرواز بخواهند دوری کنید.

  تاجگردون بیان کرد: همه کاری کردند تا فرزند شما تاجگردون در جمع شما نباشد توکل کردیم باخدا و حرفی که او وعده داده بود تلاش کردند تا در جمع شما نباشم اما خدا خواست از همان اول به مردم گفتم نگران‌نباشید خدا با ماست و دست خدا بالاترین دستهاست مردم‌نگران‌نباشید کاستی ها زیاد است اما خدا با ماست.

  وی افزود: به فضای روز رای گیری نزدیک می شویم و در این شرایط همه نوع حرفها زده شد همه وسط می آیند و متناسب با فکرشان و عقیده خود یکی را انتخاب می کنند من برای تمام عقاید محترمانه ارزش و اححترام قائل هستم.

  کاندید انتخابات یازدهمین دوره مجلس ادامه داد: مردم را به ۳گروه دسته م می کنیم،گروه اول که در گروه جریان فکری مخالف هستند و برای ما قابل احترام هستند،گروه دیگر که از من و جریان من بهره بردند،مال اندوختند و پست گرفتند الان کنار گذاشته شدند امروز از ما جدا شدند و گروه سوم گروه دیگر هم انسان هایی هستند که از من و یا شما ناراحت هستند،از آنها عذرخواهی می کنیم.

  تاجگردون اضافه کرد: قلم انسان‌ و فکر و بیان او نباید هرزه باشد باشد و هرزه کلام داشته باشد خواهر و برادری که از نظر ارزشی من راقبول نداری من به تو احترام می گذارم که اندیشه خود را بر جامعه انتقال می دهی من به فکر تو احترام می گذارم.ما قادر به حذف و مرگ هیچ جریانی نیستیم ما حیاتمان با آنهاست.

  وی گفت: کسی که گفتی گرداگرد تاجگردون یاران نانی هستند نه جانی اینان و‌من یاران جانی هم هستیم و جانم را برای باشت و‌گچساران فدا میکنیم.

  تاجگردون اظهار کرد: برخی از دوستان‌نتوانستند این راه را ادامه دهند خسته شدند یا بخاطر دلایلی منصرفشان‌کردند با رقیب من عکس گرفتند و به من زنگ میزنند و یا میبینند می گویند ۷ شبانه است که در منزل ما عزاست بخاطر این اقدام من هم میگویم ایراد ندارد.

  وی تاکید کرد: چه کردید با مردم که آدم دزدی را باب کردید آنکه خیمه میزند و شب به گله میرود و دزدی میکند دزد است بگذارید مردم خودشان انتخاب کنند.

  تاجگردون بیان کرد: اگر نمی توانید زخمی را درمان کنید نمک هم‌نریزید ما میمانیم و مردم وشما که ۴ سالی یکبار می آیید.

  ۳وی گفت: اسفند هم‌تمام‌میشود و تو‌میمانی و قوم و خویشت، ۱۲ سال پیش در همینجا همین حرف را زدم گوش نکردی تاریخ تکرار میشود گفتم عزیزی که من را قبول نداری فکرت قابل ارزش است اگر تو را قسم دادند به قسم خود پایبند بمان در ایل باوی باید بچرخد که چه کسانی ظلم به جوانان باوی کرد و امروز چنگال را در گلوی آنها فشرده است پدر این‌جوانان به یاد دارند که با آنها جه کردی.

  کاندید انتخابات یازدهمین دوره مجلس تصریح کرد: قطار ما با سرعت در حال حرکت است هر لحظه به آن یک واگن اضافه میشود ذرهای قطار ما باز است دستتان را میگیرم و این راه را باهم‌میرویم.

  تاجگردون بیان کرد: انتخابات نقطه وصل است آغاز فصل نیست ما باید از این‌نقطه جامعه را به هم وصل کنیم نه اینکه جدا کنیم ما همه باهم هستیم و برویم خواهران و برادران که از من ناراحت هستند را برگردانید.

  وی گفت: در باشت آن عزیز قشقایی مهندس فولادی ۴ هزار رای آورد اگر دیدی ۴ هزار نفر در این خیابان لرکه میزنن به خود ترس ندهید اینها همانهایی هستند که نهایت در دور گذشته لرکه زدند و من رای را آوردم لشکر شما عظیم است این لشکر بالاترین درصد رای را به فرزند خود در کشور در دوره قبل داد.

  تاجگردون تصریح کرد: افتخار میکنم که نوکر شما هستم ما برای کارهای خود برنامه داریم گاو تر میخواهد و مرد کهن به تجربه رای دهید.

  وی گفت: آدم دزدی آهنگ دزدی کردید برنامه دزدی نکن چیزی را که به قواره ات نمی خورد نگو.

  تاجگردون خاطر نشان کرد: من در برابر این‌ملت به همت شما و عنایت خدا و توان دولت و نظام قول می دهم در چند شاخص مهم اعم از جاده های ۴ بانده و سرانه ورزشی و کشاورزی در پایان ۴ سال آینده جزو ۵ شهرستان کشور باشم تاجگردون بیراه حرف نمی زند با حساب و کتاب می گوید

  وی اظهار کرد: مردم الان فصل درواست شما گندم خود را به کسی که نمی شناسید نمی دهید گچساران و باشت حقش این‌نبود ما اراده خود را میخواهیم آنچه را که فراهم گروه دارم باید فرزندان طعمش را بچشند.

  تاجگردون بیان کرد: دفترت را زیر بغل خود بگذار و آن را ببند مردم با این دفتر آشناهستد مردم سالهاست که با این‌گرگ آشناهستند برو.

  وی گفت: آنچه را که انجام دادیم ظرفیت ۵ هزار شغل جدید را ایجاد خواهد شد اگر کسی نگوید تاجگردون گفت ۵ هزار من ۱۰ هزار فراهم.میکنم تو برو بجه خود را سرکار بگذار نمی خواهد بفکر دیگران باشید.

  تاجگردون ادامه داد: آرامش داشته باشید در مسیر باهم‌میرویم.

  وی اضافه کرد: مسئولین ادارات مردم از شما ناراحت هستند تلاش کنید و اگر نمی توانید جای خود را به نخبگان دیگر دهید من قدر شما را میدانم برخی اوقات‌میگویند مجلس آینده اصولگرایان اما من نمیدانم کدام ظرفی است ما راه خود را میرویم.

  کاندید انتخابات یازدهمین دوره مجلس تصریح کرد: مجلس و دولت اصولگرا باشد من اصلاح طلب شک‌نکن از شما بالاتر خواهم بود همه حرفهایی را که با آنها بدید شنیدم‌چه هاگفتی و چه شنیدی مجلس و دولت اصولگرا باشد من هستم و بیشترین خدمات را از آن‌مجلس ودولت بر ای مردم خواهم آورد من قول و قرار خود را با مردمم گذاشتم من نگران‌نیستم‌چون‌می دانم مردم‌محکم هستند وقتی این عظمت را دیدم سنگینی را احساس کردم ولی خوشحالم که همه کنار هم هستند.

  تاجگردون اظهار کرد: برو جلو آیینه بایستد اگر در آن دیدی که قامتان در حد و اندازه نماینده مجلس است اقدام‌کن به من سنگ خالی بدهند روی آن گل میکارم به شما درخت تنومند دادند آن را قطع کردی تا ستاد خود را نشان دهی اگر نمایندگی را بدهند خدا می داند که جه چیزی را قطع می کردی

  وی افزود: من اول و دومی در انتخابات هستم آقایان بروید و فکر سوم و چهارم را کنید

  تاجگردون بیان کرد: برخی ها فکر میکنند نمایندگی مانند معلمی است که یک تخته به او بدهند با یک‌گچی و خوبها و بدها را یاد داشت کند و بین آنها خط بگذارد جامعه تخته نیست که بین آن خط بگذارنداز کسانی که بخاطر من مورد بی مهری قرار گرفته عذر میخواهم از برادران قشقایی که یکه و محکم ایستاده اند و مورد بی مهری قرار گرفتند عذر میخواهم.

  وی گفت: مردم لر قشقایی دست فرزند شما را گرفته آنان را برادر بزرگ خود بدانید نه استیجاری اینان‌مالکان‌محکم و استوار هستندآنها پادشاه هستند قدر بدانید اینان کسانی هستند که می فهمند قرار است چه اتفاقی بیفتد اینها بالغ بر ۲۰ سال مزه بیکسی و بی برادری را چشیدند دلهای آنها بزرگ است و انسانهای بزرگی هستند اینان برادر رفیق میخواستند۴ سال است که می فهمند تازه رگه هایی از کورسویی از امید در دلشان روشن شده بعد گفتن که این بارقه ها را برای کسی که پای منقل نشسته و امید را در دل آنها خشک‌میکند خاموش نکردند.

  تاجگردون اظهار کرد: مردم اینها میخواهند ما به عقب برگردیم ما به عقب برنمیگردیم یاریمان دادند یاریشان دهیداین نقشه ای که برای قشقایی ها کشیدند برای لر ها هم کشیدند نمی گذارند قد علم‌کنید.

  وی ادامه داد: تشکر میکنم از تمام دستگاه های امنیتی و قضایی و کسانی که برای انتخابات تلاش میکنند وظیفه صیانت از آرای مردم و آرامش است.

  تاجگردون بیان کرد: ای خدا به این غروب قسم که تو شاهد باش اگر تاجگردون کلامی غیر از آنچه که بود در میان مردم عنوان کرده باشد از او نگذرحالا نیز آهنگ دزدی میکنن و روی عکسهای خود میگذارند این آهنگ را برای کسی بخوان که قدش شلال و صدایش مثل برنو باشد.

  وی گفت: ما کسانی هستیم‌که باهم هستیم ما کسانی هستیم که یکصدا برای دین و کشورمان و اعتدالمان ایستاده ایم پدران الان به جوانان خود بگوئید که در گذشته چه بر ما گذشته است این شهر نباید به عقب برگردد وریسید ساز خود را کوک‌کنید سازهای ناکوک را کنار بگذارید باهم سرود سوم را سر دهید و از این دشت صدای کلاغ ها را دور کنید

  ابرچسب ها :
  امروز شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • آخرین آمار مبتلایان به کرونا در ۱۵ فروردین در کهگیلویه و بویراحمد/مبتلایان در استان به ۱۷۶ نفر رسید
 • شهردار دوگنبدان در پیامی بابت عدم خروج مردم این شهرستان در روز طبیعت از آنها تشکر کرد
 • امار جدید مبتلایان به کرونای کهگیلویه و بویراحمد در ۱۴ فروردین ماه / تعداد بیماران مبتلا به کرونا به ۱۶۹ نفر رسید
 • مسدودی تمام مسیرهای ورودی و خروجی و پارکها گچساران در سیزدهم فروردین / مردم در روز طبیعت در خانه ماندند+ تصاویر
 • قدردانی فرمانده سپاه ناحیه گچساران از همکاری مردم در روز طبیعت
 • شناسایی موارد جدید مبتلا به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد / ۱۵۲ بیمار کرونا در استان وجود دارد
 • فرمانده انتظامی گچساران : خبر کشته شدن‌مامور نیروی انتظامی این شهرستان صحت ندارد
 • کشف انبار احتکار اقلام مواد بهداشتی درگچساران
 • آمار مبتلایان به کرونا در ۱۲ روز از فروردین به ۱۴۷ نفر رسید
 • سر پرست دانشگاه علوم‌پزشکی کهگیلیویه و بویراحمد :توزیع ۲۰ هزار لیتر آب ژاول با پیگیری های دکتر تاجگردون در گچساران
 • آخرین آمار مبتلایان به کرونای کهگیلویه وبویراحمد در یازدهمین روز فروردین ماه/,تعداد مبتلایان به کرونا به ۱۴۰ نفر رسید
 • افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/۱۲۴ نفر مبتلا به کرونا شدند
 • بخاطر اطمینان خاطر مردم و برای رفع نگرانی آن‌ها فعلا کشتارگاه گچساران را تعطیل کرده‌ایم/ مردم نگران‌نشوند
 • نبود آمار به معنای وضعیت سفید نیست/ آمار مبتلایان به کرونا به تفکیک شهرستانها در استان
 • آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/مبتلایان به کرونا در استان ۱۱۹ رسید
 • رانندگان تانکرهای آبرسان امورعشایر بدون وقفه و ترس از ویروس کرونا آبرسانی به عشایر گچساران را بی وقفه انجام می دهند
 • آخرین آمار مبتلایان کرونایی کهگیلویه و بویراحمد در هشتمین روز از فروردین ماه/ مبتلایان به کرونا در استان به ۱۰۸ نفر رسید
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد: یقین بدانید محدودیتهای حداکثری اعمال خواهد شد /ورود هر گونه مسافر به استان ممنوع بوده و اگر کسی وارد استان شود برخورد خواهد شد
 • تکذیب تعطیلی پمپ بنزین ها به دلیل شیوع کرونا
 • قاطعیت پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا