طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۵ بهمن, ۱۳۹۸ | کد خبر : 43679 | نویسنده : velayat |
 •   

    به گزارش نفتانیوزاستاندار کهگیلویه وبویراحمد بار دیگر بر حفظ سلامت، امنیت و صیانت از تک تک آرای مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و خطاب به مدیران و دست اندرکاران امر حساس انتخابات گفت که شانیت ، منزلت و جایگاه عزتمندانه خود را با حضور در جلسات و محافل انتخاباتی […]

   

  به گزارش نفتانیوزاستاندار کهگیلویه وبویراحمد بار دیگر بر حفظ سلامت، امنیت و صیانت از تک تک آرای مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و خطاب به مدیران و دست اندرکاران امر حساس انتخابات گفت که شانیت ، منزلت و جایگاه عزتمندانه خود را با حضور در جلسات و محافل انتخاباتی و یا طرفداری از داوطلب خاصی خدشه دار نکنند.

  حسین کلانتری روز شنبه در نشست شورای اداری کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت: بدون شک رفتن و یا تداوم مدیریتی هیچ مدیر اجرایی در این استان منوط به طرفداری و یا حضور در جلسات انتخاباتی و یا طرفداری از نامزد خاصی نیست، حتی چنانچه آن شخص پیروز انتخابات شود.

  وی یادآور شد: حضور یک مدیر در جلسات انتخاباتی و همچنین تحرکاتی مبتنی بر له یا علیه یک نامزد خاص علاوه بر تخلف انتخاباتی دون شان، منزلت و عزت آن مدیر است و جایگاه مدیریتی را نیز را زیر سئوال می برد.

  استاندار کهگیلویه وبویراحمد هرگونه گزارش مستند از مراجع ذیربط ، قانونی و ذی صلاح مبنی بر تخلف و یا جابنداری مدیران دستگاه های مختلف اجرایی در انتخابات را همانند آرای مردم در صندوق های اخذ رای خط قرمز خود دانست و تاکید کرد: چنانچه تخلفی از سوی مدیری محرز شود مطمئن باشد ظرف کمتر از یک هفته برکنار خواهد شد.

  کلانتری ادامه داد: البته گزارش ها باید مستند، متقن و محرز شده توسط مراجع قانونی و ذی صلاح باشد و گزارشی که همراه با غوغاسالاری و یا جوسازی علیه مدیر باشد تخلف محسوب نمی شود و حتی در این زمینه با تمام توان از مدیران قانونمند و توانمند نیز حمایت خواهیم کرد.

  وی همچنین با تشریح جزئیاتنی از ماده ۱۱ قانون انتخابات از مدیران اجرایی خواست بدون هرگونه جانبداری از نامزد خاصی همکاری ، هماهنگی و تعامل لازم را نیز با مجموعه فرمانداران هشت گانه در هر سه حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا، باشت و گچساران و کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده داشته باشند.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای را مهمترین شاخص در عرصه انتخابات دانست و تاکید کرد: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال در فضای امن، سالم و قانونمند برگزار خواهد شد.

   

  کلانتری ادامه داد: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام الهی دارای چند مولفه است که مهمترین وجه آن حضور و مشارکت آگاهانه مردم پای صندوق های اخذ رای به عنوان بارزترین نماد مردم سالاری دینی خواهد بود.

  وی برگزاری یک انتخابات باشکوه، سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم را راهبرد و رویکرد اساسی مجریان و ستاد انتخابات استان دانست و گفت: متولیان امر با این جهت گیری که رأی مردم ناموس است و میزان هم رأی مردم است باید وارد این عرصه حساس شوند.

  استاندار کهگیلویه وبویراحمد یادآور شد: این تضمین و اطمینان را به مردم استان خواهیم داد که امنیت، سلامت و امانتداری از رأی مردم سرلوحه کار مجریان و متولیان امر انتخابات در استان خواهد بود و به صراحت از تک تک آرای مردم در صندوق‌های اخذ رأی صیانت می‌شود.

  کلانتری پیشتر نیز گفته بود که کمترین تخلف و تقلب در آرای مردم و انتخابات را خط قرمز و بزرگترین خیانت به خون شهدا و آرمان‌های امام و نظام است.

  تغییرو تحولات مدیریتی ممنوع

  وی همچنین هرگونه تغییر و تحول در سطوح گوناگون مدیریتی و عزل و نصب در سطح استان ، شهرستان ها و  بخش های مختلف را تا پایان زمان انتخابات ممنوع دانست.

  کلانتری گفت: برخی موارد ضروری در این راستا نیز باید با هماهنگی کامل با رئیس ستاد انتخابات استان انجام شود.

  استاندار کهگیلویه وبویراحمد همچنین تمامی دست اندرکاران امر انتخابات را به رعایت اصل بی طرفی و قانون مداری توصیه کرد و گفت: کوچکترین تحرک انتخاباتی از سوی هر یک از این افراد و عوامل به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

  محور برنامه های دهه فجر بر پایه انسجام بخشی، امید و نشاط اجتماعی باشد

  استاندار کهگیلویه وبویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: محور و رویکرد اساسی در برگزاری برنامه های دهه پر فروغ فجر انقلاب اسلامی ایجاد وحدت، امید و شور و نشاط اجتماعی باشد.

  کلانتری تاکید کرد: برنامه های دهه فجر نباید تنها به افتتاح طرح های عمرانی محدود شود و جنبه های فرهنگی، سیاسی و شور و نشاط اجتماعی این دهه نیز باید به گونه ای شایسته بویژه برای جوانان و نسل امروز تبیین شود.

  استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: باید در کنار بهره برداری از طرح های مختلف عمرانی و خدماتی به مردم و مباحث سخت افزاری در این ایام سایر مسایل مهم و ریشه ای و همچنین دلایل شکل گیری محتوای این انقلاب برای مردم و نسل جوان بیش از پیش تبیین شود.

   

  وی همچنین بر ضرورت توجه به محتوای برنامه ها و جشن های دهه پر فروغ فجر تاکید کرد و گفت: باید سعی شود برنامه ها وجشن های دهه فجر انقلاب اسلامی بیشتر با رویکرد مردمی ، خلاقانه، پویا و همراه با شناخت عمیق ارزش ها و آرمان های اصیل انقلاب و امام ره باشد.

  کلانتری بر برجسته سازی و پر رنگ شدن وجه فرهنگی انقلاب و ضرورت همبستگی و اتحاد ملت در برنامه های امسال دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی تاکید کرد.

  وی بر ضرورت و تقدیر از کمک های مردمی به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان نیز از جمعیت هلال احمر استان خواست تا با ایجاد هماهنگی و تعامل با همه نهادها ، خیران و سایر عوامل دخیل در این امر خیرخواهانه کمک های جمع اوری شده را به صورت منسجم و یکپارچه به این استان سیل زده ارسال کنند.

  استاندار کهگیلویه وبویراحمد همچنین با توجه به برخی ظرفیت های قانون بودجه از جمله بند الف تبصره ۱۸ و اسناد خزانه از مدیران دستگاه های مختلف اجرایی خواست نسبت به جذب این اعتبارات در قالب این تبصره ها هر چه سریعتر اقدام کنند.

  کلانتری تصریح کرد: شاخص و ملاک اصلی ارزیابی مدیران جذب اعتبارات ملی از جمله اسناد خزانه و بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه است.

  ابرچسب ها :
  امروز شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • آخرین آمار مبتلایان به کرونا در ۱۵ فروردین در کهگیلویه و بویراحمد/مبتلایان در استان به ۱۷۶ نفر رسید
 • شهردار دوگنبدان در پیامی بابت عدم خروج مردم این شهرستان در روز طبیعت از آنها تشکر کرد
 • امار جدید مبتلایان به کرونای کهگیلویه و بویراحمد در ۱۴ فروردین ماه / تعداد بیماران مبتلا به کرونا به ۱۶۹ نفر رسید
 • مسدودی تمام مسیرهای ورودی و خروجی و پارکها گچساران در سیزدهم فروردین / مردم در روز طبیعت در خانه ماندند+ تصاویر
 • قدردانی فرمانده سپاه ناحیه گچساران از همکاری مردم در روز طبیعت
 • شناسایی موارد جدید مبتلا به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد / ۱۵۲ بیمار کرونا در استان وجود دارد
 • فرمانده انتظامی گچساران : خبر کشته شدن‌مامور نیروی انتظامی این شهرستان صحت ندارد
 • کشف انبار احتکار اقلام مواد بهداشتی درگچساران
 • آمار مبتلایان به کرونا در ۱۲ روز از فروردین به ۱۴۷ نفر رسید
 • سر پرست دانشگاه علوم‌پزشکی کهگیلیویه و بویراحمد :توزیع ۲۰ هزار لیتر آب ژاول با پیگیری های دکتر تاجگردون در گچساران
 • آخرین آمار مبتلایان به کرونای کهگیلویه وبویراحمد در یازدهمین روز فروردین ماه/,تعداد مبتلایان به کرونا به ۱۴۰ نفر رسید
 • افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/۱۲۴ نفر مبتلا به کرونا شدند
 • بخاطر اطمینان خاطر مردم و برای رفع نگرانی آن‌ها فعلا کشتارگاه گچساران را تعطیل کرده‌ایم/ مردم نگران‌نشوند
 • نبود آمار به معنای وضعیت سفید نیست/ آمار مبتلایان به کرونا به تفکیک شهرستانها در استان
 • آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/مبتلایان به کرونا در استان ۱۱۹ رسید
 • رانندگان تانکرهای آبرسان امورعشایر بدون وقفه و ترس از ویروس کرونا آبرسانی به عشایر گچساران را بی وقفه انجام می دهند
 • آخرین آمار مبتلایان کرونایی کهگیلویه و بویراحمد در هشتمین روز از فروردین ماه/ مبتلایان به کرونا در استان به ۱۰۸ نفر رسید
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد: یقین بدانید محدودیتهای حداکثری اعمال خواهد شد /ورود هر گونه مسافر به استان ممنوع بوده و اگر کسی وارد استان شود برخورد خواهد شد
 • تکذیب تعطیلی پمپ بنزین ها به دلیل شیوع کرونا
 • قاطعیت پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا