طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۵ بهمن, ۱۳۹۸ | کد خبر : 43679 | نویسنده : velayat |
 •   

    به گزارش نفتانیوزاستاندار کهگیلویه وبویراحمد بار دیگر بر حفظ سلامت، امنیت و صیانت از تک تک آرای مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و خطاب به مدیران و دست اندرکاران امر حساس انتخابات گفت که شانیت ، منزلت و جایگاه عزتمندانه خود را با حضور در جلسات و محافل انتخاباتی […]

   

  به گزارش نفتانیوزاستاندار کهگیلویه وبویراحمد بار دیگر بر حفظ سلامت، امنیت و صیانت از تک تک آرای مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و خطاب به مدیران و دست اندرکاران امر حساس انتخابات گفت که شانیت ، منزلت و جایگاه عزتمندانه خود را با حضور در جلسات و محافل انتخاباتی و یا طرفداری از داوطلب خاصی خدشه دار نکنند.

  حسین کلانتری روز شنبه در نشست شورای اداری کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت: بدون شک رفتن و یا تداوم مدیریتی هیچ مدیر اجرایی در این استان منوط به طرفداری و یا حضور در جلسات انتخاباتی و یا طرفداری از نامزد خاصی نیست، حتی چنانچه آن شخص پیروز انتخابات شود.

  وی یادآور شد: حضور یک مدیر در جلسات انتخاباتی و همچنین تحرکاتی مبتنی بر له یا علیه یک نامزد خاص علاوه بر تخلف انتخاباتی دون شان، منزلت و عزت آن مدیر است و جایگاه مدیریتی را نیز را زیر سئوال می برد.

  استاندار کهگیلویه وبویراحمد هرگونه گزارش مستند از مراجع ذیربط ، قانونی و ذی صلاح مبنی بر تخلف و یا جابنداری مدیران دستگاه های مختلف اجرایی در انتخابات را همانند آرای مردم در صندوق های اخذ رای خط قرمز خود دانست و تاکید کرد: چنانچه تخلفی از سوی مدیری محرز شود مطمئن باشد ظرف کمتر از یک هفته برکنار خواهد شد.

  کلانتری ادامه داد: البته گزارش ها باید مستند، متقن و محرز شده توسط مراجع قانونی و ذی صلاح باشد و گزارشی که همراه با غوغاسالاری و یا جوسازی علیه مدیر باشد تخلف محسوب نمی شود و حتی در این زمینه با تمام توان از مدیران قانونمند و توانمند نیز حمایت خواهیم کرد.

  وی همچنین با تشریح جزئیاتنی از ماده ۱۱ قانون انتخابات از مدیران اجرایی خواست بدون هرگونه جانبداری از نامزد خاصی همکاری ، هماهنگی و تعامل لازم را نیز با مجموعه فرمانداران هشت گانه در هر سه حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا، باشت و گچساران و کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده داشته باشند.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای را مهمترین شاخص در عرصه انتخابات دانست و تاکید کرد: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال در فضای امن، سالم و قانونمند برگزار خواهد شد.

   

  کلانتری ادامه داد: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام الهی دارای چند مولفه است که مهمترین وجه آن حضور و مشارکت آگاهانه مردم پای صندوق های اخذ رای به عنوان بارزترین نماد مردم سالاری دینی خواهد بود.

  وی برگزاری یک انتخابات باشکوه، سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم را راهبرد و رویکرد اساسی مجریان و ستاد انتخابات استان دانست و گفت: متولیان امر با این جهت گیری که رأی مردم ناموس است و میزان هم رأی مردم است باید وارد این عرصه حساس شوند.

  استاندار کهگیلویه وبویراحمد یادآور شد: این تضمین و اطمینان را به مردم استان خواهیم داد که امنیت، سلامت و امانتداری از رأی مردم سرلوحه کار مجریان و متولیان امر انتخابات در استان خواهد بود و به صراحت از تک تک آرای مردم در صندوق‌های اخذ رأی صیانت می‌شود.

  کلانتری پیشتر نیز گفته بود که کمترین تخلف و تقلب در آرای مردم و انتخابات را خط قرمز و بزرگترین خیانت به خون شهدا و آرمان‌های امام و نظام است.

  تغییرو تحولات مدیریتی ممنوع

  وی همچنین هرگونه تغییر و تحول در سطوح گوناگون مدیریتی و عزل و نصب در سطح استان ، شهرستان ها و  بخش های مختلف را تا پایان زمان انتخابات ممنوع دانست.

  کلانتری گفت: برخی موارد ضروری در این راستا نیز باید با هماهنگی کامل با رئیس ستاد انتخابات استان انجام شود.

  استاندار کهگیلویه وبویراحمد همچنین تمامی دست اندرکاران امر انتخابات را به رعایت اصل بی طرفی و قانون مداری توصیه کرد و گفت: کوچکترین تحرک انتخاباتی از سوی هر یک از این افراد و عوامل به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

  محور برنامه های دهه فجر بر پایه انسجام بخشی، امید و نشاط اجتماعی باشد

  استاندار کهگیلویه وبویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: محور و رویکرد اساسی در برگزاری برنامه های دهه پر فروغ فجر انقلاب اسلامی ایجاد وحدت، امید و شور و نشاط اجتماعی باشد.

  کلانتری تاکید کرد: برنامه های دهه فجر نباید تنها به افتتاح طرح های عمرانی محدود شود و جنبه های فرهنگی، سیاسی و شور و نشاط اجتماعی این دهه نیز باید به گونه ای شایسته بویژه برای جوانان و نسل امروز تبیین شود.

  استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: باید در کنار بهره برداری از طرح های مختلف عمرانی و خدماتی به مردم و مباحث سخت افزاری در این ایام سایر مسایل مهم و ریشه ای و همچنین دلایل شکل گیری محتوای این انقلاب برای مردم و نسل جوان بیش از پیش تبیین شود.

   

  وی همچنین بر ضرورت توجه به محتوای برنامه ها و جشن های دهه پر فروغ فجر تاکید کرد و گفت: باید سعی شود برنامه ها وجشن های دهه فجر انقلاب اسلامی بیشتر با رویکرد مردمی ، خلاقانه، پویا و همراه با شناخت عمیق ارزش ها و آرمان های اصیل انقلاب و امام ره باشد.

  کلانتری بر برجسته سازی و پر رنگ شدن وجه فرهنگی انقلاب و ضرورت همبستگی و اتحاد ملت در برنامه های امسال دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی تاکید کرد.

  وی بر ضرورت و تقدیر از کمک های مردمی به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان نیز از جمعیت هلال احمر استان خواست تا با ایجاد هماهنگی و تعامل با همه نهادها ، خیران و سایر عوامل دخیل در این امر خیرخواهانه کمک های جمع اوری شده را به صورت منسجم و یکپارچه به این استان سیل زده ارسال کنند.

  استاندار کهگیلویه وبویراحمد همچنین با توجه به برخی ظرفیت های قانون بودجه از جمله بند الف تبصره ۱۸ و اسناد خزانه از مدیران دستگاه های مختلف اجرایی خواست نسبت به جذب این اعتبارات در قالب این تبصره ها هر چه سریعتر اقدام کنند.

  کلانتری تصریح کرد: شاخص و ملاک اصلی ارزیابی مدیران جذب اعتبارات ملی از جمله اسناد خزانه و بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه است.

  ابرچسب ها :
  امروز جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • امیر کبیر و بهمن بیگی کی لهراسب بزرگ.نیستم‌من غلامرضاتاجگردون غلام گچسارانی ها/ریالی تو کمد و‌پس کمد یا زیر زمین هرجادیدید پیدا کردید مال خودتان
 • تاجگردون در همایش بزرگ حمایت ایل قشقایی : من ۴ سالی یکبار نمی آیم به شهرم همیشه در کنار شما هستم / قشقایی رایشان قیمت ندارد و‌نمی توانید بر روی آن قیمت بگذارید
 • تاج گردون در همایش بویراحمد گرمسیر : ما باید این گونه باشیم که هیچ کس هیچ فتنه ای در وجود ما رخنه نکند نتواند بگوید تاج گردون از ما نیست
 • اردلان زینل زاده در نطق انتخاباتی گچساران : قول می دهیم که شما مردمان را پشیمان نکنیم، بدانید که ما برای همدلی آمده ایم و انتظار دارم این نگاه و کلام بنده را به همگان برسانیم
 • تاجگردون در جمع خانواده شرکت نفت گچساران: زمانی گچساران حتی از یک درصد نفتش استفاده نمی کرد/ درحال حاضر ۶۶مکان ورزشی و جاده گچساران بندر گناوه و باباکلان از بودجه نفت تامین اعتبار شده
 • تاجگردون در نطق انتخاباتی خود در باشت: تو درخت تنومند  را قطع کردی تا ستاد خود را نشان دهی اگر نمایندگی را بدهند خدا می داند که جه چیزی را قطع می کردی 
 • تاجگردون در جمع نیمدوری ها: میگویم اینها صدای کلاغ است که آمده صدای بلبل دربیاورد مردم صدای غار غار کلاغ را نسبت به بلبل تشخیص می دهند
 • غلامرضاتاجگردون در لارباشت: گفتند تاجگردون حق ندارد به لار بیاید من  و این هم ۱۰طایفه بزرگ باوی بیا و ببینید که آمده ام/ ما انسانهای کوته فکر، افرادی که در پستو قرار دارند و رایشان را به دیگران می فروشند را نمی خواهیم
 • ستاد انتخاباتی “اردلان زینل زاده “در گچساران افتتاح شد+تصاویر
 • سید قدرت الله حسینی در مراسم افتتاحیه ستاد تبلیغات انتخاباتی ؛ در دوم اسفند به عدالت، اجرای قانون و عدم تبعیض رای خواهیم داد+تصاویر
 • تاجگردون در همایش جوانان: جوانان آمدند که بگویند ما ایستاده ایم و تاجگردون به عهدی که بسته است ایستاده است /ستاد انتخابات مردمی تاجگردون افتتاح شد
 •  همایش بزرگ جوانان حامی دکتر تاجگردون همزمان با افتتاح ستاد انتخاباتی وی  برگزارمی شود+    زمان
 • تاچگردون در جمع پیچویی ها در ماهور باشت: افرادی که ی خواسته شان تامین شد و یا از توان من خارج بود اینها رفتنشان نه تنها کمر من را نشکست بلکه کمر من را بلند کرد و استقامت داد
 • دستگیری ۲سارق با ۲۲ فقره سرقت در گچساران
 • گزارش تصویری از دیدار دکتر ساسان‌تاجگردون با جمعی از بستگان خود در شوش و سرآبننیز+تصاویر
 • تاجگردون  در جمع مردم طایفه قشقایی ها (فرهمندیان ) : در نطق انتخاباتی خود  به مردم گفتم قول میدهم نماینده ای در شان شما باشم و در صف اول قرار بگیرم،این اتفاق حاصل شد/ با انگشت کسی بالا نرفتیم که با انگشت کسی پایین برویم
 •  همایش بزرگ قشقائی ها(فرهمندیان) در راستای حمایت از تاجگردون برگزارشد + تصاویر
 •   راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن درگچساران برگزارشد + تصاویر
 • گزارش تصویری از استقبال باشکوه اهالی آبگرمو از غلامرضاتاجگردون + تصاویر
 • اعلام حمایت طایفه بزرگ بابکان از غلامرضاتاجگردون+ تصاویر