طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۶ دی, ۱۳۹۸ | کد خبر : 43604 | نویسنده : velayat |
 •   

    نماینده سابق ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: با فساد مخالم بودم و با ژست مبارزه با فساد بیشتر مخالف بودم. به گزارش نفتانیوز به نقل از ایسنا آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی در مراسم تودیع خود از سمت نمایندگی ولی‌فقیه خطاب به نماینده جدید ولی‌فقیه این سمت را سخت و ساده دانست و گفت: […]

   

  نماینده سابق ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: با فساد مخالم بودم و با ژست مبارزه با فساد بیشتر مخالف بودم.

  به گزارش نفتانیوز به نقل از ایسنا آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی در مراسم تودیع خود از سمت نمایندگی ولی‌فقیه خطاب به نماینده جدید ولی‌فقیه این سمت را سخت و ساده دانست و گفت: نمایندگی انسانی بزرگ با آرمان‌های بلند سخت است اما همین مسیر ساده هست چرا که این فرد تمامی اهداف را مشخص و مسیر را نشان داده که طی کردن مسیری که خط‌کشی شده و تمامی راه‌های انحراف، چراغ قرمز و مسیر منتهی به هدف با چراغ سبز نصب شده ساده است.

  نماینده سابق ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: مقام معظم رهبری در پیام  و حکم حجت‌الاسلام نصیر حسینی نماینده جدید ولی‌فقیه، مردم استان را به پاک سرشتی و غیرت ستودند که هیچ گاه در جنگ زیر بار دشمنان نرفتند و این ستایش بارها اتفاق افتاده در تشییع جنازه‌ای که ایشان در صدا و سیما دیدند مردم استان را ستودند و فرمودند من نه آنم که بر این خاطرات درگذرم. حتی در حکمی که به من دادند احترامی که به شما گذاشتند بیش از بزرگواری در حق من بود ایشان در آن حکم فرموده بودند به پیش درخواست و پیشنهاد شما یعنی شما را لایق دیدند که با درخواست شما مردم من نماینده ایشان باشم.

  وی خطاب به نماینده جدید ولی‌فقیه گفت: حضرت آقای حسینی این مردمی است که رهبری آنها را ستودند و خیلی روشن توصیه شده به حضور مردمی، ارتباط صمیمی با همه اقشار، نگاه پدرانه به جوانان و نونهالان گویا شما را در دانشگاه و حوزه‌ها دیده و می‌گویم ساده است چون خط کشی شده که حضور پررنگ‌تری داشته باشیم.

  وی تصریح کرد: روحانیت استان در کنار نماینده جدید ولی‌فقیه است، احترام شما و روحانیت سرمایه‌ای برای حرکت آینده است و بی شک مسئولان همراهی بهتر از گذشته خواهند کرد، تردید نکنید حضور نگاه، پدرانه و برخوردهای شما هر روز سرمایه‌ای برای فردای شماست و امیدوارم موفق شوید.

  نماینده مردم کهگیلوبه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: از رهبر انقلاب سپاسگزارم. در سال‌ها اعتماد برای خدمت، مدعی خدمت نیستم اما مدعی عدم خیانت هستم تلاش نکردم که حق کسی ضایع شود اما نمی دانم تلاش کردم حقی ادا شود یا خیر؟ احساس می‌کردم دوست دارم تلاش کنم. با فساد مخالف بودم و با ژست مبارزه با فساد بیشتر مخالف بودم. از حقوق فقیر و غنی دفاع کردم چون دفاع از حق فقیر به تنهایی را وجاهت دوستی می دانستم و دفاع از حقوق اغنیاء را ثروت دوستی می دانستم اما دفاع از حق همه را حق دوستی می‌دانستم و تلاش کردم چنین جلوه کنم نمی دانم توانستم یا نه؟

  آیت‌الله ملک‌حسینی عنوان کرد: سعی کردم به مردم احترام بگذارم اما اگر بی احترامی کردم از خدا متعال و مردم عذرخواهی می‌کنم اما بیشتر سپاسگزارم از مقام معظم رهبری که این مسئولیت را برداشتند و استعفاء را پذیرفتند.

  نماینده سابق ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه میل به مسئولیت گرفتن را صحیح نمی‌دانم اما گریز از مسئولیتی که آمده، حماقت است، افزود: مسئولیت اگر آمد باید پذیرفت بی‌مسئولیتی نکوهش دارد اما مسئولیت شکر ندارد بلکه صبر دارد و اگر کسی در این صبر انسان موفق بود اجرا او شکر دارد.

  وی عنوان کرد: مسئولیت اگر رفت باید شکر کرد نه اینکه مسئولیت و توفیق خدمت رفت شکر به این دلیل که اگر انسان نتواند آن را ادا کند چه عقوبتی در کمین او بود؟ بر مسئولیت باید صبور و شکور بود اما بر بی‌مسئولیتی نه! نه گریختن از مسئولیت صحیح است نه گریستن بر رفع مسئولیت.

  نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه جدید یاسوج گفت: نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها هم فراجناحی بوده و اختصاص به طیف و گروه خاصی ندارند و خدمتگزار همه مردم هستم.

  حجت‌الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی در مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج، با بیان اینکه جایگاه، ولی فقیه و به تبع آن نمایندگان، ولی فقیه در استان‌ها اختصاص یه طیف و جریان خاصی ندارد، افزود: از همه طیف‌ها، گروه‌ها و جریان‌ها برای پیشرفت استان مدد می‌طلبم.

  وی با اشاره به جایگاه، ولی فقیه در نظام اسلامی، اظهارکرد: همان طور که، ولی فقیه فراجناحی و مربوط به همه اقشار مردم است، نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها هم فراجناحی بوده و اختصاص به طیف و گروه خاصی ندارند و خدمتگذار همه مردم هستم.

  امام جمعه جدید یاسوج با بیان اینکه بنده خادم همه مردم هستم و این فرمان ولایت فرمان خدمت است، خاطرنشان کرد: همه افراد، اشخاص، طیف‌ها و جناح‌ها در کنار بنده مانند برادر هستیم و از همه شما برای خدمت بیشتر و پیشرفت استان در ابعاد مختلف کمک می‌خواهم.

  حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه ما ملتی هستیم که آرمان‌های جهانی داریم، تصریح کرد: آرمان‌های ما مهدوی است به آینده جهان و به طلوع خورشید عالم‌تاب ولایت می‌نگریم.

  وی با بیان اینکه برای رسیدن به آرمان‌ها باید اختلاف‌ها را کنار بگذاریم، ادامه داد: ما دشمنانی قسم خورده داریم، دشمنانی که اگر لحظه‌ای غفلت کنیم با همه قدرت بر همه ابعاد زندگی ما می‌تازند و به هیچ کس و هیچ جناح و طیفی رحم نخواهند کرد بنابراین باید وحدت و انسجام را سرلوحه کار قرار دهیم.

  نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به جایگاه امام جمعه و ولی فقیه عنوان کرد: این انرژی و توان باید به شکلی به وحدت برسند و در مسیر نظام انقلاب و خدمت به مردم بکار گرفته شوند.

  حسینی اظهارکرد: استان کهگیلویه و بویراحمد مورد بی مهری حکومت‌های دست نشانده و ظلم و جور طاغوت قرار گرفته بود، اما امروز به برکت نظام اسلامی شکوه و پیشرفتی معجزه‌آسا در این استان اتفاق افتاده که هرگز قابل قیاس با گذشته نیست البته نیاز به توجه مسئولان کشوری دارد تا با بهره برداری از پروژه ها و طرح‌هایی که در اشتغالزایی و درآمد مردم موثرند، تسریع شود.

  وی از نیروی انسانی به عنوان زیربنای پیشرفت یک جامعه نام برد و با بیان اینکه استان ما از ظرفیت‌های خوب نیروی انسانی برخوردار است، تاکید کرد: برخی از طرح‌ها اگر مورد عنایت ویژه رهبری قرار بگیرد بسیاری از مشکلات مردم از جمله اشتغال جوانان حل خواهد شد و تقاضا داریم که این خواسته و مطالبه محضر رهبر رسانده شود.

  نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: دست برادری به سوی شما دراز می‌کنم تا متعهد شویم برای پیشرفت با هم باشیم و تا جان در بدن داریم از آرمان‌های انقلاب، نظام و اسلام دفاع کنیم و همیشه مطیع ولایت فقیه باشیم تا سرافراز بمانیم.

  گفتنی است که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای روز چهارشنبه، ۲۵ دی ماه ۹۸ در حکمی حجت‌الاسلام سیدنصیر حسینی را به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام‌جمعه یاسوج منصوب کردند. همچنین از خدمات و زحمات جناب آقای ملک‌حسینی و نیز جناب حجت‌الاسلام حسینی امام جمعه‌ی پیشین یاسوج تشکر کردند.

  امروز یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • ابتلای ۲۶۰۵ نفر به کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد/وضعیت قرمز یک شهرستان استان
 • فرماندار بویراحمد خبر داد ممانعت از ادامه یک عروسی در یاسوج
 • ابتلا به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد خانوادگی شده است/ عزاداری های محلی بلای جان زنان استان/ راه اندازی گشت ویژه کرونا
 •   دو مورد جدید فوتی ناشی از کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
 • شمار جانباختگان کویید ۱۹ در استان کهگیلویه و بویراحمد به ۳۶ نفر رسید
 • انهدام باند مواد مخدر و کشف ۲۲۷ کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی در شهرستان گچساران
 • شمار قربانیان کرونا در استان به ۳۵ نفر رسید/ امروز ۶۰ درصد از جواب تست های مثبت کرونا مربوط به گچساران است
 • استاندار خبر داد ممنوعیت پیامک‌های تشییع و ترحیم جهت پیشگیری از کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
 • هشدار دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، گچساران در وضعیت قرمز قرار دارد
 • پایگاه اورژانس هوایی گچساران تعطیل شد
 • تقدیر وتشکر ویژه فرماندار دنا از مخابرات کهگیلویه وبویراحمد/پروژه فیبر نوری یاسوج به سی سخت شروع شد
 • فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اهدای لوح تقدیری از سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه گیلویه و بویراحمد تقدیر و تشکر نمود
 •   افزایش شمار مبتلایان به کویید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد
 • دستگیری سارقان کافی نت ها در گچساران
 • سارق لوله های نفت در گچساران دستگیر شد
 • آخرین وضعیت آتش سوزی خائیز/ فرماندار کهگیلویه: مهار آتش سوزی خائیز کُند پیش می رود 
 • فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داددستگیری ضارب پزشک فوق تخصص یاسوجی در کمتر از ۴۸ ساعت 
 • کویید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد باز هم قربانی گرفت / شمار قربانیان کرونا در استان به ۲۳ نفر رسید
 • دستگیری سارق محتویات خودرو با ۷۰ فقره سرقت در گچساران
 • حضور سرزده عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران در استان کهگیلویه وبویراحمد