طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۹ دی, ۱۳۹۸ | کد خبر : 43515 | نویسنده : velayat |
 •   

  فرمانده اسبق نیروی دریایی سپاه اظهارکرد:آمریکایی ها بدنبال تغییر در درون انقلاب با استفاده از نفوذی ها هستند،فتنه شروع شد و تمام قد همه کشورها به نوعی حمایت کردند درحالی که خیلی از خواص هم سکوت کرده بودند،و دشمن به این نتیجه رسید که این انتخابات را باطل کند و قانون را زیر پا بگذارد. […]

  فرمانده اسبق نیروی دریایی سپاه اظهارکرد:آمریکایی ها بدنبال تغییر در درون انقلاب با استفاده از نفوذی ها هستند،فتنه شروع شد و تمام قد همه کشورها به نوعی حمایت کردند درحالی که خیلی از خواص هم سکوت کرده بودند،و دشمن به این نتیجه رسید که این انتخابات را باطل کند و قانون را زیر پا بگذارد.

  به گزارش  نفتانیوز به نقل از پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،سردار مرتضی صفاری،معاون نظارت و ارزیابی میدانی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص)،ظهر امروز در سخنرانی پایانی راهپیمایی باشکوه “۹دی” در گچساران ،گفت:همه واقف هستیم که با گذشت چهل سال از عمر انقلاب در فراز و نشیب هایی قرار گرفتیم، یک بحث استکبار جهانی است و یک بحث هم توطئه گران داخلی و نفوذی هایی است که درون کشور حضور دارند.

  وجود تفکر غربگرایی در کشور

  وی افزود:منافقین از همان اوایل انقلاب به دنبال سهم خواهی بودند و مدعی بودند که در حاکمیت کشور باید دخیل باشند و سلطنت طلبان هم خواهان حکومت شاهنشاهی هستند و هنوز هم امید دارند و ملی مذهبی هم تفکر غربگرایی دارندکه بحث حکومت بشر را دارند و نه اسلام، یعنی تفکر غربگرایی و غربزدگی همچنان ادامه دارد.

  صفاری تصریح کرد:اسلام می گوید عدالت باید باشد و تفکر غربی یعنی اینکه یک عده ای در داخل مملکت دارایی ملت را به یغما ببرند،اینهایی که دنبال حقوق های نجومی هستند همان نماد تفکر غربگرایی است.

  تغییر تفکر انقلاب توسط نفوذی ها

  فرمانده اسبق نیروی دریایی سپاه اظهارکرد:آمریکایی ها به دنبال تغییر در دورن انقلاب با استفاده از نفوذی ها هستند، هشت سال هم در اوایل انقلاب جنگ را برکشورمان تحمیل کردند و حضرت امام راحل هم فرمودند که ما در این دفاع مقدس بود که دوست و دشمنان خود را شناختیم و ما پوزه دو قدرت بزرگ غرب و شرق را به خاک مالیدیم.

  تاکتیک دشمن در جنگ نرم

  وی افزود:این ملت انقلابی ، با شعور و دانشمند و نیز عظمتی که ایران اسلامی دارد می تواند روی پای خود بایستد،دشمن بعد از دوران جنگ تحمیلی تاکتیکش را عوض کرد و جنگ نرم و نیز جنگ نیمه سخت و امنیتی را براه انداخت.

  نفوذ دشمن در ارکان نظام

  صفاری تصریح کرد:اینترنت،ماهواره و فضای مجازی را بازکردند و افکار ملت را نشانه رفته اند ،اما اهداف شوم دشمنان را باید بدانیم که چیست؟،دشمن در فتنه ۸۸به این نتیجه رسید که بتواند نخبگان سیاسی را پیدا کند و فضای رسانه ای را در دست بگیرد که در نهاید بتواند در ارکان نظام نفوذ کند.

  فرمانده اسبق نیروی دریایی سپاه اظهارکرد:یکی از این فضاها مربوط به دوران خاتمی بود که به گونه ای بود که درانتخابات رای خاتمی بیرون آمد و بعد هم برخی ها با اصل نظام شروع به مقابله کردند و کابینه ای که در آن دوران نیز شکل گرفت در واقع مقابل نظام جمهوری اسلامی بود و مثل قارچ گروهک های مختلف هم شروع به رویدن کردند.

  تفکر غربگرایی در دوران اصلاحات

  فرمانده سابق دانشگاه افسری امام حسین (ع)گفت:بعد برخی هم گفتند که اینجا در کشور دو حاکمیت دوگانه وجود دارد و گفتند نمی توان اینجور کار کرد و کلید کار را آقای خاتمی زد و جریانی را هم در آن فضا ایجاد کردند که دشمنان را امیدوار کرد.

  وی افزود:تفکرات غربی را در سطح ادارات ، استانداری ها و سایرمناصب دیگر دنبال می کردند،در دوره خاتمی به آمریکا کُرنش نشان داده شد و می خواستند تفکرات ضد اسلام را دراین کشور ترویج بدهند.

  صفاری تصریح کرد:آمریکایی ها در فتنه ۸۸بدنبال براندازی نظام بودند و خیلی تلاش کردند که احمدی نژاد در دور دوم‌ پیروز نشود و بعد موضوع تقلب در انتخابات را مطرح کردند که چهار ماه قبل از انتخابات هم کلید خورده بود.

  هدف فتنه ۸۸

  فرمانده اسبق نیروی دریایی سپاه اظهارکرد:فتنه شروع شد و تمام قد همه کشورها به نوعی حمایت کردند،درحالی که خیلی از خواص هم سکوت کرده بودندو دشمن به این نتیجه رسید که این انتخابات را باطل کند و قانون را زیر پا بگذارد.

  وی افزود:دشمن برای قدم به قدم این فتنه برنامه ریزی کرده بود،۸ماه کشور را دچار آشوب و ناآرامی کردند و خسارت ها بر انقلاب تحمیل کردند؛مساجد و قرآن ها آتش زدند و پرچم عزای اباعبدالله را پایین کشیدند که در نهایت ملت به صحنه آمدند و طومار فتنه و فتنه گران را در ۹دی پیچیدند.

  حماسه ۹دی

  صفاری تصریح کرد:خداوند در قرآن می فرمایند که دشمنان دائما با شما می جنگند تادینتان و باورهایتان را از شما بگیرند ،مردم به صورت خودجوش به صحنه آمدند و حماسه ای آفریدند که تحلیلگران غربی را به تعجب واداشته بود و این روز یک واقعه با عزت و بزرگ در تاریخ این مملکت است.

  فرمانده اسبق نیروی دریایی سپاه اظهارکرد:الان دشمنان با فشار اقتصادی بدنبال اجرای اهداف شومشان هستندو این نفوذی ها درون کشور نیز مدام ‌آب به آسیاب دشمن‌می ریزند.

  فرمانده سابق دانشگاه افسری امام حسین (ع)گفت:ترامپ گفته بود که با بوی نفت مست می شود،الان در همین عراق روزانه سه و نیم میلیون بشکه نفت استخراج می شود آنهم با حاکمیت آمریکایی ها و نیز نفتی که در شمال سوریه است دست آمریکایی هاست.

  در صحنه بودن مردم

  وی افزود:آمریکایی ها می خواهند کدخدای منطقه باشند و اما تکلیفی بر عهده ماست که در صحنه های انقلاب حضوری باشکوه داشته باشیم، چرا که دشمن از این هوشیاری، بیداری و در صحنه بودن هراس دارد.

  صفاری تصریح کرد:الان دشمن زوم کرده است که مردم را به شیوه های مختلف مقابل نظام قرار دهند در همین بحث گرانی بنزین باید مردم آگاه می شدند و موارد باید به مردم گفته شود و نباید مردم را نامحرم فرض کرد.

  مدیریت درست منابع

  فرمانده اسبق نیروی دریایی سپاه اظهارکرد:حضور مردم یک حرکت الهی است و در چهل سال انقلاب گام اول برداشته شد و عزت و اقتدار هم یافتیم و اگر منابع ما بدرستی مدیریت شود خیلی از مشکلات ملت هم مرتفع خواهد شد.

  حضور آگاهانه پای صندوق رای

  وی افزود:در گام دوم انقلاب باید به دنبال تفکری باشیم که زمینه ساز ظهور حضرت حجت(عج)باشد و تکلیف مان باید این باشد که تمام حواسمان به فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری باشد و باید در انتخابات آینده نیز بسیار آگاهانه حضور پیدا کنیم.

  صفاری تصریح کرد:خداوند اراده کرده است که این ملت بزرگ را نصرت بدهد و باید در راه اسلام خالصانه و صادقانه گام برداریم و نه مانند کسانی که مرتب آب به آسیاب دشمنان می ریزند.

   

  امروز جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • امیر کبیر و بهمن بیگی کی لهراسب بزرگ.نیستم‌من غلامرضاتاجگردون غلام گچسارانی ها/ریالی تو کمد و‌پس کمد یا زیر زمین هرجادیدید پیدا کردید مال خودتان
 • تاجگردون در همایش بزرگ حمایت ایل قشقایی : من ۴ سالی یکبار نمی آیم به شهرم همیشه در کنار شما هستم / قشقایی رایشان قیمت ندارد و‌نمی توانید بر روی آن قیمت بگذارید
 • تاج گردون در همایش بویراحمد گرمسیر : ما باید این گونه باشیم که هیچ کس هیچ فتنه ای در وجود ما رخنه نکند نتواند بگوید تاج گردون از ما نیست
 • اردلان زینل زاده در نطق انتخاباتی گچساران : قول می دهیم که شما مردمان را پشیمان نکنیم، بدانید که ما برای همدلی آمده ایم و انتظار دارم این نگاه و کلام بنده را به همگان برسانیم
 • تاجگردون در جمع خانواده شرکت نفت گچساران: زمانی گچساران حتی از یک درصد نفتش استفاده نمی کرد/ درحال حاضر ۶۶مکان ورزشی و جاده گچساران بندر گناوه و باباکلان از بودجه نفت تامین اعتبار شده
 • تاجگردون در نطق انتخاباتی خود در باشت: تو درخت تنومند  را قطع کردی تا ستاد خود را نشان دهی اگر نمایندگی را بدهند خدا می داند که جه چیزی را قطع می کردی 
 • تاجگردون در جمع نیمدوری ها: میگویم اینها صدای کلاغ است که آمده صدای بلبل دربیاورد مردم صدای غار غار کلاغ را نسبت به بلبل تشخیص می دهند
 • غلامرضاتاجگردون در لارباشت: گفتند تاجگردون حق ندارد به لار بیاید من  و این هم ۱۰طایفه بزرگ باوی بیا و ببینید که آمده ام/ ما انسانهای کوته فکر، افرادی که در پستو قرار دارند و رایشان را به دیگران می فروشند را نمی خواهیم
 • ستاد انتخاباتی “اردلان زینل زاده “در گچساران افتتاح شد+تصاویر
 • سید قدرت الله حسینی در مراسم افتتاحیه ستاد تبلیغات انتخاباتی ؛ در دوم اسفند به عدالت، اجرای قانون و عدم تبعیض رای خواهیم داد+تصاویر
 • تاجگردون در همایش جوانان: جوانان آمدند که بگویند ما ایستاده ایم و تاجگردون به عهدی که بسته است ایستاده است /ستاد انتخابات مردمی تاجگردون افتتاح شد
 •  همایش بزرگ جوانان حامی دکتر تاجگردون همزمان با افتتاح ستاد انتخاباتی وی  برگزارمی شود+    زمان
 • تاچگردون در جمع پیچویی ها در ماهور باشت: افرادی که ی خواسته شان تامین شد و یا از توان من خارج بود اینها رفتنشان نه تنها کمر من را نشکست بلکه کمر من را بلند کرد و استقامت داد
 • دستگیری ۲سارق با ۲۲ فقره سرقت در گچساران
 • گزارش تصویری از دیدار دکتر ساسان‌تاجگردون با جمعی از بستگان خود در شوش و سرآبننیز+تصاویر
 • تاجگردون  در جمع مردم طایفه قشقایی ها (فرهمندیان ) : در نطق انتخاباتی خود  به مردم گفتم قول میدهم نماینده ای در شان شما باشم و در صف اول قرار بگیرم،این اتفاق حاصل شد/ با انگشت کسی بالا نرفتیم که با انگشت کسی پایین برویم
 •  همایش بزرگ قشقائی ها(فرهمندیان) در راستای حمایت از تاجگردون برگزارشد + تصاویر
 •   راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن درگچساران برگزارشد + تصاویر
 • گزارش تصویری از استقبال باشکوه اهالی آبگرمو از غلامرضاتاجگردون + تصاویر
 • اعلام حمایت طایفه بزرگ بابکان از غلامرضاتاجگردون+ تصاویر