طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۳ مرداد, ۱۳۹۸ | کد خبر : 42740 | نویسنده : velayat |
 •   

  به نام حق وحقایق تا زدم لاف هنر خواجه به هیچم نخرید بی هنر شو که هنرهاست دراین بی هنری تاشدم بی خبر از خویش خبرها دیدم بی خبر شو که خبرهاست در این بی خبری نفتانیوز : ضمن تقدیم ادب به محضر همکاران و بزرگوارانی که این مرقومه را مطالعه می نمایند،لازم دانستم در […]

  به نام حق وحقایق

  تا زدم لاف هنر خواجه به هیچم نخرید
  بی هنر شو که هنرهاست دراین بی هنری
  تاشدم بی خبر از خویش خبرها دیدم
  بی خبر شو که خبرهاست در این بی خبری

  نفتانیوز : ضمن تقدیم ادب به محضر همکاران و بزرگوارانی که این مرقومه را مطالعه می نمایند،لازم دانستم در چند سطر پرده ای از ابهامات برداشته وحقایقی را برای عزیزان تبیین نمایم شاید چراغ راهی شود تا دیگران را از تاریکیِ مغلطه ها و نوشته های دنیای مجازی روشنی بخشد.
  اینجانب امراله محمدی پور که از سال ۹۳تا اواسط ۹۵درسمت کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش گچساران بودم ،پس از مشاهده ی گزارشی در سایت های نفتانیوز و زاگرونا تحت عنوان: موفقیت یک بانوی گچسارانی(خانم پروانه پناهپوری کارشناس فعلی تربیت بدنی آموزش و پرورش گچساران)در ورزش کشور .
  بران شدم تا پاسخی شایسته تهیه و درج کنم تا حق و حقوق افرادیکه برای نظام جمهوری اسلامی متحمل زحماتی شده اند ضایع نشود از طرفی پاسخی شفاف به کسانی داده شود که با مصادره ی خدمات دیگران در صدد ارتقاء خود به هر قیمتی می باشند.
  لذا توجه عزیزان را به درخصوص موارد ذیل الذ‌کر خواهانم.
  ۱_راه اندازی کانون حرکات اصلاحی در سال ۱۳۹۴که این کانون بعنوان دومین کانون تخصصی حرکات اصلاحی در کشور در سال۱۳۹۴ بود و در زمان تاسیس، کامل ترین کانون در کشور بود ‌،
  این کانون در زمان مدیریت آقای پورالحسینی در آموزش و پرورش پیشنهاد کار داده شد و در نهایت با حمایت ایشان و پیگیری های ما و آقای حمید قربانی و در نهایت با حمایت های مالی و حتی پیگیری های اداری دوست عزیزم جناب آقای سید وحید حسینی فر این کانون با مدیریت آقای حسینی فر شروع به کار کرد و در ادامه باز به درخواست سید وحید حسینی فر و حمایت های مدیریت وقت اداره جناب آقای سیدظهیرالدین پورالحسینی بخش بدنسازی تخصصی حرکات اصلاحی را در محل سالن مدرسه فراشبندی درسال۹۵انجام گرفت و اینجانب در سال ۹۵ به شهرستان دنا انتقالی گرفتم ،بدلیل تجهیز سالن وکارهای جانبی، در سال ۹۶افتتاح شد که خانم پناهپوری فقط در افتتاحیه حضور داشتند. .
  ۲—اخذ مجوز مدارس تخصصی تربیت بدنی پسرانه و دخترانه در شهرستان گچساران باز در زمان ریاست آقای پور الحسینی وحمایت مدیریت محترم با پیگیری های اینجانب و آقایان قربانی و حسینی فر صورت گرفت که این موضوع توسط ما و آقای حسینی فر مستقیما از وزارت دنبال میشد و گرفتن مجوز را شخصا اقای حسینی فر با روابطی که داشت گرفتندکه تاریخ درخواست نامه تیرماه ۹۵میباشد که به جای “هنرستان” نوشته شده بود “دبیرستان” و وزارت گفتند دبیرستان تربیت بدنی نداریم هنرستان باید در درخواست قید شود که تمام مدارک واسناد موجود می باشند.
  تا در نهایت مجوز این مدارس درشهریور ماه۹۵صادر گردید .به دلیل محدود بودن زمان وبه حد نصاب نرسیدن آمار دانش آموزان،افتتاح این مدارس درسال ۹۶ بعد از انتقالی اینجانب از اداره ی آموزش وپرورش گچساران صورت پذیرفت. که اکنون فقط یک رشته تربیت بدنی فکر کنم در حال ادامه کارهست
  ۳-یکی دیگر از اقدامات درزمان تصدی کارشناسی اداره ی آموزش وپرورش گچساران،تصویب یک زمین ورزش های ساحلی در محل سالن هنرستان بود که زمین احداث مشخص گردیدکه حتی در جلسه شورای آموزش وپرورش مقرر شد ماسه ی مخصوص زمین ورزشی را شهردار وقت تهیه نمایند.متاسفانه سرکار خانم پناهپوری پس از انتقال محل کار این پیشنهاد را رد کردند ومانع به حصول نتیجه واحداث این جایگاه ورزش های ساحلی شدند.
  ۴-مجموعه ی زمین چمن ،استخر وخوابگاه ورزشی آموزش وپرورش که یک پروژه ورزشی مهم برای اداره آموزش وپرورش بود بیش از ده سال درزمان ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد کلنگ زنی شده بودوحدود چهل درصد پیشرفت کاری داشت درزمان مدیریت آقای پورالحسین طی چند مرحله مسئولین استانی وکشوری،آقایان دکتر عباس پور،دکترمحمدی ودرنهایت دکتر رئیسی رئیس کل نوسازی کشور را به همراه دکتر تاجگردون ودر یک روز بارانی شدید آنهابه محل احداث تشریف اوردن وبازدید های لازم صورت گرفت وقول مساعدت داده شد که توسط شخص آقای پورالحسینی با حساسیت بالاوپیگیری مجدانه ومصرانه در نهایت بودجه ای در نظر گرفته شد وکار سکوهای چمن ورزشگاه شروع شد.
  ناگفته ها نماند احداث استخر ، استخر ،زمین دانش اموزی بلوارگلستان گچساران ، خرید زمین سال ( ۸۵) اجرای دیواره محوطه سال (۸۷) ، اجرای سکوی تماشاگر و تکمیل دیوار محوطه سال (۸۹ )اجرای فاز اول استخر سال(۹۰) ، اجرای تکمیل سکوی تماشاگر و فنس اطراف دیوار سال( ۹۲)،تکمیل استخر دانش اموزی سال (۹۶)،تکمیل چمن سال( ۹۷) این مجموعه در زمان‌مدیریت آقای یدالله مرادی وآقای مسعود یاری استارت خورده بود که قطعا این دوعزیز در این پروژه نقش اساسی داشتند.
  ۵-راه اندازی طرح آموزش شنا به دانش آموزان پایه سوم ابتدایی با هزینه بسیار اندک(البته با مشارکت مردم).
  که از طرح های ملی بوده وبا همکاری آقای پور الحسینی دوباره را

  ه اندازی نمودیم.
  ۶-درنهایت بقیه کارهایی که سرکار همکار محترم به عنوان خدمات خویش برشمرده اند،جملگی کارها واقداماتی است که تمام کارشناسان کشور در تمام استانها وشهرستان های کشور به عنوان وظایف سالانه انجام می دهندومواردخاص قابل شمارش به حساب نمی آیند چراکه برگزاری مسابقات واعزام تیم های مختلف به مسابقات استانی وکشوری ،المپیادها،استعدادیابی،برگزار می گردد کلاس های داوری ومربیگری ومیزبانی از تیمهای ورزشی و…جزء وظایف سالانه ی هر کارشناس می باشد که باید اجرا شوند.
  لازم است به عرض سرکار خانم پناهپوری برسانم که شما در آن زمان دنبال ایجاد حاشیه وکارشکنی بودید والان هم دنبال سرقت عملکرد دیگران هستید.

  درپایان از همه عزیزانی که در طی سه سالی تصدی کارشناس تربیت بدنی اینجانب در آموزش وپرورش گچساران نهایت همکاری وهمفکری را داشتند،از جمله مربیان زحمتکش واحد تربیت بدنی،مدیریت محترم جناب آقای پورالحسینی که به حق سرمشق پیشرفت آموزش وپرورش شهرستان گچساران بودندو معاونین کلیه ی کادر اداری که به هر نحوی همکاری لازم با واحد تربیت بدنی داشتند کمال سپاس وقدر دانی به عمل می آوریم. امیدواریم در تمام مراحل زندگی موفق ومنصور وپایدار باشید. حافظ ارخصم خطا گفت نگیریم بر او
  ور به حق گفت،جدل باسخن حق نکنیم.

  امراله محمد پور  ۲/ ۵/ ۹۸

  ابرچسب ها :
  امروز پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • پارسایی با اشاره به پرونده سقوط هواپیمای تهران-یاسوج خبر دادحکم دادگاه بدوی برای رییس سازمان هواپیمایی/خلبان مقصر نیست 
 • توضیحات معاون استاندار در خصوص تغییر فرمانداران کهگیلویه و بویراحمدتغییر فرماندار
 • گیر کردن سر کودک در زودپز!
 • جوابیه غلامرضا پاکدل به نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس:شما منتقدین مطلع و منطقی خود را بلاک می کنید،راست گفتن پیشکش
 • کشف بیش از ۳۶ کیلو تریاک در محور باشت-گچساران
 • راهیابی دختر نابغه گچسارانی به مسابقات جهانی آی مت۲۰۲۰
 • جزئیات جدید از طرح ترور سرلشکر سلیمانی/دستگیری عناصر اصلی و محوری تیم در چند ساعت
 • رئیس جدید پلیس راهور کهگیلویه معرفی شد
 • معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • ثبت نام بیش از ۲۶هزار نفر کهگیلویه و بویراحمدی برای شرکت در اربعین حسینی
 • رییس هیئت فوتبال گچساران خبرنگار نفتانیوز را تهدید کرد
 • دستگیری عامل تیراندازی در گچساران
 •  کشف ۳۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کهگیلویه و بویراحمد
 • اقتدار، عزت و وضعیت با ثبات ایران اسلامی مرهون جانفشانی شهداست
 • سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • توضیحات معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص استعفای یک مدیرکلاستعفاء
 • دیدار فرمانده سپاه ناحیه گچساران با خانواده شهیدان مهدوی ،خانی و کشاورز+ تصاویر
 • دستگیری قاتل زندانی متواری در اهواز توسط پلیس کهگیلویه و بویراحمد
 • ۲۳۰۰ دانش آموز کلاس اولی در گچساران راهی مدرسه شدند
 • اگر بخواهید امروز کلمه شهید را حذف کنید خون شهدا در رگ جوانان انقلاب اسلامی به جوش خواهد آمد