طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۹ تیر, ۱۳۹۸ | کد خبر : 42714 | نویسنده : velayat |
 •   

    حجت الاسلام سید اسماعیل علیزاده گفت: آقایانی که به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کردند وقت هایشان را فروختند و به مردم هم ظلم کردند و نرفتند طرح بدهند،خیلی ها دیگران را ندیدند و کارهای را فقط به پیمانکاران و افراد خاصی سپردندو از درد دل مردم خبرندارند. به گزارش نفتانیوز با توجه به […]

   

  حجت الاسلام سید اسماعیل علیزاده گفت: آقایانی که به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کردند وقت هایشان را فروختند و به مردم هم ظلم کردند و نرفتند طرح بدهند،خیلی ها دیگران را ندیدند و کارهای را فقط به پیمانکاران و افراد خاصی سپردندو از درد دل مردم خبرندارند.

  به گزارش نفتانیوز با توجه به اینکه هنوز مدت زیادی تا انتخابات مجلس شورای اسلامی مانده است این روزها کسانی که احساس می کنند شاید بتواننددر این کرسی مهم و برای انجام این وظیفه مهم و خطیرگام بردارند خود را به شهروندان گچساران و باشت معرفی می کنند.

  در این میان حجت الاسلام سید اسماعیل علیزاده نیز یکی از این افراد است که با معرفی خود به شهروندان گچساران و باشت در این راه گام برداشته است.

  حجت الاسلام سید اسماعیل علیزاده یکی از بزرگمردان ایل باوی ، نوه مرحوم حاج “ولی علیزاده” و نوه مادری فرزند مرحوم “حاج محمد موسوی”  که ایشان داماد طایفه بنام دولتیاری هستند.

  وی در خانواده انقلابی که پدربزرگ وی پیش از دوران انقلاب،فردی انقلابی بود و مرحوم حضرت آیت الله ملک حسینی کاملا آن را می شناختند،تا اینکه انقلاب به پیروزی رسید و در اوایل انقلاب عموی حجت الاسلام سید اسماعیل علیزاده به نام “حاج سید حسینعلی علیزاده”  را ترور و منزلشان نیز توسط رژیم بعث صدام بمباران شد.

  دیگر عموی وی به نام مرحوم “حاج علیشیر علیزاده ” از افراد سرشناس و به نام منطقه است.

  حجت الاسلام سید اسماعیل علیزاده،کاندیدای انتخابات مجلس ۹۸در گچساران و باشت افزود: خانواده بنده در دوران انقلاب زحمت های بسیاری کشیدند و در جنگ تحمیلی نیز  این افتخار را داریم که جانبازانی تقدیم نظام اسلامی کرده ایم،بنده حقیر هم در سنگرهای دیگری همچون حوزه و دانشگاه ورود کردم.

  وی بیان کرد: متولد ۱۳۵۹هستم و دوران ابتدایی و راهنمایی و دیگر مقاطع را در شهرستان باشت و در سال ۷۷نیز واردحوزه علمیه شیراز شدم و در همان اوایل شاگرد مرحوم آیت الله ملک حسینی و دیگر اساتید بودیم که درجات علمی را در معیت استادان بزرگی یکی پس از دیگری طی کردیم.

  حجت الاسلام علیزاده اظهار کرد: امروز هم در حوزه علمیه شیراز این افتخار خدمتگزاری را داریم؛حدود چند سال است که در منطقه ارژن به مرکزیت شهرستان خان زنیان ،نماینده سازمان تبلیغات در آن منطقه شدیم و خودمان را وقف خدمت به مردم کرده ایم.

  وی گفت: در طول این مدت و در این منطقه در حد وسق مان توانستیم کارهایی انجام بدهیم و اما اینکه در عرصه سیاسی ورود کرده ایم این است که انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی بود و متاسفانه برخی ها بعد از انقلاب بدنبال پست و مقام هایی بودند، اما حضرت امام راحل فرمودند که جمهوری اسلامی و نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر.

  این کاندیدای انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کسانی که در گذشته وارد انتخابات و جلس شدند زحمات بسیاری را کشیدند ونتایج آن را نیز مردم مشاهده کردند و در حال حاضر نیز در گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری خیلی تاکید داشتند که به جوانان میدان بدهید و بگذارید جوانان در عرصه های مختلف وارد شوند.

  حجت الاسلام علیزاده اضافه کرد: گام دوم بسیار مهم است برای کشورمان و بنده حقیر هم تکلیف برخود دیدم و در طول این یکسال با خیلی از حضرات سیاسیون نشست داشتم، بنده با هیچ شخصی نه دشمنی دارم و نه رقابت و همه را برادر و برابر می دانم و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند اصلاحطلب و اصولگرا برادر و برابر هستند.

  وی گفت: بنده معتقدم که نباید مرز بندی سیاسی در اینگونه موارد وجود داشته باشد،هرچند هم معتقدم که باید مثل جریان فوتبال استقلال و پرسپولیس کمی باید جذبه باشد نه اینکه بیاییم و تفکرات را به این سو ببریم که فلان چنین است و فلان نیز چنان است که همه باید سرباز ولایت و مطیع امر ولایت باشیم.

  این کاندیدای انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در طول این یکسال که به میدان انتخابات قدم گذاشته ام با خیلی از بزرگان و سیاسون مشورت کرده ام که این جوانان درد دلی دارند و اولین خواسته این جوانان بیکاری است و این عزیزانی ک درطول این چند سالی که زحمت کشیدند و به مجلس رفتند مشکلات را برطرف کردند اما نه ۱۰۰درصد و می شود گفت در حد ۲۰درصد.

  حجت الاسلام علیزاده ببیان کرد: سروران گرامی چرا مشکلات شهرستان های گچساران و باشت برای یکبار هم که شده حل نمی شود؟ و در جمع جوانان که می رویم اولین حرفی که می زنند بحث بیکاری است ،ما اگر مشکل بیکاری را برطرف کنیم حتی اگر خیابان نداشته باشیم و آب و برق و گاز هم کم داشته باشیم، آن جوان بایک انرژی و یک نشاط به منزل خواهد رفت.

  این کاندیدای انتخابات آینده مجلس تصریح کرد:چرا یکبار این مسئولین ما نمی آیند و در جمع جوانان ما بنشیند که ای جوان مشکلت چیست؟،اگر به سد چمشیر ،به کارگران اخراجی شرکت نفت ، دیگر شرکت ها و نیز در جمع خانواده ها رجوع کنید مشاهده می کنید که چه زجر هایی که نمی کشند،چرا ما در شهری که این همه نفت و گاز داریم اما متاسفانه آمار بیکاری بالاست .

  حجت الاسلام علیزاده اضافه کرد: اگر برخی استان ها را با شهرستان گچساران مقایسه می کنیم می بینیم که نفت و گاز ندارند،نفت و گازی که گچساران دارد باید بودجه اش کنار باشد و بودجه ای که از کشور هم می گیریم باید کنار باشد،برخی ها روی آسفالت کردن هم عکس یادگاری می گیرند.

  وی گفت: بنده هم از خیلی از دوستان خواهش کردم که اگر شماها کاری کرده اید،پس مردم نیازی به این عکسای یادگاری ندارند و خودشان تصمیم خواهند گرفت که چه کسی حق می گوید و یا ناحق،یکی از مشکلاتی که در منطقه بسیار تاکید دارم همین بحث بیکاری است،در حوزه های دیگر مشکلات بسیاری داریم اما مشکل اصلی ما بیکاری است که باید برطرف بشود

  این کاندیدای انتخابات آینده مجلس تصریح کرد: به مصلای نماز جمعه گچساران که وارد شدم واقعا سزاوار است که چنین وضعیتی داشته باشد ،چرا برخی از مسئولین به این جایگاه های ارزشمندی اصلا بها نمی دهند؟ و اگر رجوع کنید به مصلای باشت یا گچساران بسیار نگران کننده است و چرا برخی از حسینیه ها که متعلق به برخی از آقایان است چنان رنگ و لعاب دارد! اما مصلای نماز جمعه این وضعیت را دارد و اگر با شخص یا اشخاصی مخالفت داریم نباید به پای دین بزنیم

  حجت الاسلام علیزاده بیان کرد: نمی دانم خیلی از مسئولین نمی خواهند این مشکلات در این شهرستان حل شود و یا قدرت رفع مشکلات را ندارند،بیاید یکبار دست به دست هم بدهیم و این جریان هایی که مدام اصلاحطلبی و اصولگرایی را پیش می کشند در کنار هم قرار دهیم و این مشکلات را برطرف کنیم

  وی افزود: بنده در حوزه روحانیت و کارهای فرهنگی فعالیت دارم،حقیقتا گروهای فرهنگی ما سنگ تمام گذاشتند اما دستشان خالی است به این معنا که باید از لحاظ مالی حمایت شوند و مسئولین کارهای فرهنگی را سرلوحه قرار دهند و محله به محله مشکلات را بررسی و حل کرد،در محفلی به برخی از اشخاص سیاسی گفتم که شماها به برخی از افراد خیلی بها داده اید و آحاد مردم را کاری به کارشان نداشتید؟! و برخی ها نیز مردم را نردبان قرار دادند که به خواسته های خودشان برسند

  حجت الاسلام علیزاده خاطر نشان کرد: اخیرا بایکی از سیاسون بنام “خانم فولادی وندا” تماس تلفنی داشتم و خیلی از برنامه های ایشان را تاییدکردم چرا که هم برنامه های به روزی دارند و هم اهل علم هستند ،به خیلی از سیاسیون هم این نکته را بیان کردم که باید به جوانان بها بدهید ،چطور با ۲۰ساله ها جبهه و جنگ را مدیریت کردیم اما با۶۰ساله هادر اقتصاد ماندم؟،پس هر جا به جوانان میدان دادیم موفق بودیم،قلم خبرنگار مثل یک تک تیرانداز در خط مقدم است و باید واقعیت ها را نوشت

  وی در خصوص شعار و جریان انتخاباتی اش گفت: من سرباز ولایت هستم و احساس بنده این است که خانواده ام از ابتدا اصولگرا بوده و هستیم؛ اما اصولگرای ولایتی هستیم نه آنهایی که فقط به فکر منفعت جیبشان باشند ،ما می خواهیم واقعیت ها را بگوییم و به شعار اکتفا نمی کنیم.

  علیزاده  گفت:برای رفع مشکلات بیکاری برنامه هایی داریم که با تیم های اقتصادی مهمی که چند نفر از نمایندگان استان های اطراف ماهستند و تعدادی از دانشگاهیان اهل علم که برنامه های اقتصاد مهی را دارند نیز در طول ۴سال گذشته نشست هایی داشته ایم و برنامه هایی هم از دوستان اخذ کردیم .

  وی گفت:چرا گاز سمی گچساران را ما مردم گچساران تنفس می کنیم واما منفعتش را خیلی از غیربومی ها می برند؟!!،این قول را می دهم که مشکلات بیکاری این منطقه حل شدنی است هم در گچساران و هم در باشت،اما چرا در این شهرستان ها بحث های توریسم و گردشگری را راه اندازی نمی کنیم هرچند در این زمینه هم طرح هایی داریم،که باید از این ظرفیت های استفاده کرد.

  این کاندیدای انتخابات آینده مجلس اظهارکرد:برنامه هایی برای ایجاد کارگاهای زودبازده داریم،در محفلی این موضوع را بیان کردم که در سه سال اول بین ۲تا ۳هزار نفر در این شهرستان ها را مشغول به کار خواهیم کرد،هرچند برخی ها در این شهرستان از صفرهای پولهایشان اطلاع ندارند !و  چرا کارخانه ای در این مناطق احداث نمی کنند که منفعتش هم به جوانان این مناطق برسد.

  علیزاده تصریح کرد:باهمین لباس مقدس روحانیت و اگر مردم بنده را قبول کردند؛اینکه افرادی شعار می دهند  من غلام مردم هستم و خاک پای مردم هستم، بنده این شعارها را قبول ندارم و هرکسی این ها را گفت دروغ می گوید! بنده می خواهم نماینده مردم باشم نه خاک پای مردم و نه غلام مردم واگر در انتخابات هم قبول شدم وظیفه دارم به کارهایم در حد وسق عمل کنم.

  وی اظهارکرد:اما این قول را می دهم اگر مشکل بیکاری را به این آماری که عرض کردم  و در تمامی رسانه ها هم اعلام می کنم که به این دلیل و این دلیل نشد،در اینصورت ۲۰لیتر بنزین می گیرم و در جلوی مجلس شورای اسلامی به خودم می ریزم و خودم را آتش می زنم؟! چون برنامه هایی دارم و این برنامه هاهم به خوبی قابل اجراست ؛به والله مشکلات بیکاری را می توانم حل کنم.

  علیزاده درادامه تصریح کرد:آقایانی که به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کردند وقت هایشان را فروختند و به مردم هم ظلم کردند و نرفتند طرح بدهند،خیلی ها دیگران را ندیدند و کارهای را فقط به پیمانکاران و افراد خاصی سپردندو از درد دل مردم خبرندارندو بنده نیز از هر کسی که عرضه کار داشت و مردم از او راضی باشند هم استفاده خواهم کرد.

  وی درادمه در خصوص عملکرد آقای تاجگردن گفت:همه عزیزان زحمت کشیدند و این موضوع را دیگر مردم باید قضاوت کنند.

  علیزاده هم در پاسخی به پذیرش اجماع اصولگرایان درانتخابات آینده مجلس گفت: بنده هم همان اول گفتم که برای منفعت خودم نیامده ام و تنها برای خواسته مردم آمده ام و هرکدام از برادران بتوانند مشکلات را برطرف کننددر خدمت خواهم بود ،اگر حضرات اصولگرا و سربازان ولایت تصمیم گرفتند که فلان شخص برتر و توانمند تر است و می تواند مشکلات را حل کنند بنده هم همراهی خواهم کرد.

  این کاندیدای انتخابات آینده مجلس اظهارکرد:اما برخی از دوستان یکبار امتحان پس داده اند و اگر بخواهند دوباره به این موارد اعتماد کنند ،به هرحال خود دانند و  باز هم هر طور که تصمیم گرفته شد،اما معتقدم یکبار باید به جوانان اعتماد کنیم اگر جمع بندی دوستان برحسب پشت پرده ای نباشد و برحسب واقعیت ها و صداقت ها باشد بنده هم می پذیرم؛چرا که این انتخابات است نه انتصابات .

  وی درادامه در خصوص کسب آرای قومیتی گفت:این افتخار را دارم که با خیلی از طوایف باوی خویشاوند هستم و حتی این افتخار را نیز دارم که در حوزه بویراحمد گرمسیری و نیز با عزیزان قشقایی اقوام و عشیره هایی داریم و در این مدت با چهره هایی سیاسی این مناطق نشست هایی داشته ام .

  علیزاده افزود:در جریان انتخابات قومیت ها اثر دارد اما احزاب بیشتر از قومیت ها تاثیرگزاری دارند ،برآورد بنده این است که اصلاحطلبانی هستند بین ۱۰تا ۱۲هزار نفر که به هیچ عنوان رای به هیچ اصولگرایی نمی دهند و بین ۱۰تا ۱۵هزار نفر اصولگرایانی هم هستند که به هیچ عنوان رای به اصلاحات نمی دهند و مابقی آرا بین ۳۵تا ۴۰هزار رای است که باید با شعار واقعیت و عمل درست جذب کرد.

  وی درادامه نیز تصریح کرد: با توجه به آمار بیکاری گچساران و باشت در حدود سه هزار ۵۰۰نفر تحصیلکرده عالی و با تخصص در این منطقه داریم که یک ننگ بزرگ برای مسئولین است ،جوانانی که می توانند چرخه اقتصاد را بچرخانند.

  علیزاده درادامه نیز اظهارکرد:بنده با آقایان حسینی پور ،جعفری،زینل زاده،بیعت اصل و خانم فولادی وندا نشست ها و صحبت هایی در این خصوص هم داشته ام ،اما معتقدم که باید نماینده آینده گچساران و باشت کسی باشد که با مردم بیشتر نشست و برخاست داشته باشد،برخی ها هم در طول خدمتشان کاری برای مردم انجام نداند؛اما طبق تاکیدات مقام معظم رهبری همچنان معتقدم که باید به جوانان هم میدان داده شود.

  ابرچسب ها :
  امروز پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • پایان قدرت نمایی کاذب یک شرور با اسلحه در گچساران
 • پسر اعجوبه ۹ ساله از دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شود!لورن سایمنز
 •  ۱۷ مورد ابهام در نظریه جدید کارشناسی پرونده نجفی/۶ آذرماه زمان رسیدگی مجددمحمدعلی نجفی
 • مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • قرار جلب به دادرسی برای یک نهاد استانی در کهگیلویه و بویراحمد
 • واکنش نیروی انتظامی به انتشار خبری با موضوع زمین خواری// لازم است برخی از مسئولان در جلسات با علم و آگاهی لازم اظهار نظر نمایند
 • سرلشکر باقری: ثمره تلاش‌های شهید طهرانی مقدم ایران را به قدرت اول موشکی منطقه تبدیل کرد
 • در پی مرگ نوزاد ۲۹ هفته ای در یاسوج۳  مسئول بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج برکنار شدند
 • آغاز ثبت‌ نام در طرح ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد
 • گرامیداشت شهدای قیام مردمی ۱۹آبان درگچساران
 • کشف بیش از ۲۸ کیلو حشیش در عملیات مشترک پلیس کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر
 • تکذیب شایعه گروگان گیری در گچساران
 • دستگیری مجدد مجرم سابقه دار متواری از زندان گچساران
 • تاجگردون رااز دست دهید تا ۲۰۰سال آینده  دیگر پیش نمی آید که رئیس کمیسیون برنامه و بودجه  کشوراز گچساران fhan
 • نجات معجزه آسای خانواده ۵ نفره یاسوجی در حادثه انفجار گاز 
 • مسمومیت ۱۰نفر با گاز مونوکسید کربن در بویراحمد
 • ایستگاه موبایل روستای شامبراکان گچساران افتتاح شد+ تصاویر 
 • ۸روستای شهرستان گچساران آبرسانی شد 
 • ماجرای مرگ نوزاد ۲۹ هفته در بیمارستان امام سجاد یاسوج
 • افتتاح ۸ پروژه ورزشی در گچساران با حضور وزیر ورزش