طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۵ تیر, ۱۳۹۸ | کد خبر : 42537 | نویسنده : velayat |
 •   

  بنام خدای واحد مردم شریف شهرستانهای گچساران و باشت و اصحاب محترم رسانه با سلام نفتانیوز :از آنجائیکه بسیاری از شما بزرگواران طی تماسهای تلفنی یا پیام یا گزارش رسانه ای، اشاره فرموده اید که اینجانب پاسخ نامه برادر عزیزم جناب سرهنگ بیعت اصل را نداده ام و خواسته اید که مانند سایر دوستان پاسخ […]

  بنام خدای واحد
  مردم شریف شهرستانهای گچساران و باشت و اصحاب محترم رسانه
  با سلام
  نفتانیوز :از آنجائیکه بسیاری از شما بزرگواران طی تماسهای تلفنی یا پیام یا گزارش رسانه ای، اشاره فرموده اید که اینجانب پاسخ نامه برادر عزیزم جناب سرهنگ بیعت اصل را نداده ام و خواسته اید که مانند سایر دوستان پاسخ دهم، خدمتتان عرض کنم که اگر نامه ایشان را با دقت مطالعه فرمایید، ملاحظه خواهید فرمود که اینجانب مخاطب ایشان نبوده ام و توقع پاسخ از سوی بنده را ندارند و با ایشان نیز صحبت کرده ام. ولی با توجه به انتظار شما عزیزن، اهمیت موضوع وحسب وظیفه، ضمن تشکر از همه دوستانی که به هر طریق تمایل و حمایت خود را از وحدت اعلام کرده اند، عرض می کنم تنها راه پایان دادن به وضعیت اسفبار فعلی، وحدت است. نکته حائز اهمیت این است که دیگر فرصتی برای بیانیه، نامه، مصاحبه، سخنرانی و این قبیل چیزها باقی نمانده است و باید به انتظار مردم پایان داد وعملا مقوله وحدت را جامعه عمل پوشاند. در یک جمله: کاش آنقدر که رقیب از اهمیت و عظمیت این وحدت هراسان بوده و خواب را برخود حرام کرده و تمام توان خود و رسانه ها و حواریونش را برای عدم شکل گیری آن بسیج کرده است، دوستان نیز به اهمیت و عظمت آن واقف بوده، بخاطر آن از هر کدورت و خواسته ای گذشت کرده، آن را ارج نهاده و عملی نمایند.
  با توجه به اینکه شفافیت و طرح مستدل موضوعات جز لاینفک گفتمان اینجانب است، نقطه نظراتی را که در دی ماه نود و هفت در اکثر گروهها در شبکه های اجتماعی منتشر کردم و به اطلاع دوستان نیز رساندم، مجددا به استحضار می رسانم:
  بسمه‌تعالی
  سلام دوستان،
  به علت امتحانات مطالب گروه را دیر مطالعه کردم، ضمن تشکر از دلسوزیهای همه عزیزان، مطالبی را شفاف و بی پرده به عرض می رسانم. امیدوارم خاطر کسی آزرده نشود.
  ۱- خدا می داند فقط بدلیل اینکه یقین دارم ظلم و بی عدالتی بیداد می کند (در نقدهای گذشته مستتدل و مستند ثابت کرده و بعرض مردم رسانده ام) و چون به هدفی که دنبال می کنیم ایمان دارم، وظیفه خود می دانم مطالب را صریح بیان دارم و راهی جز پایان دادن به این وضع نداریم و برای این مهم هیچ راهی جزء وحدت وجود ندارد.
  ۲- همانگونه که سردار خورشیدی فرموده اند نماینده فعلی برخلاف فضاسازهایی که می کنند،نه تنها تافته جدا بافته ای نیستند، بلکه بر اساس نقدهای بعمل آمده، از نظر عملکرد در مقام مقایسه، بسیار ضعیف هستند. ولی متاسفانه ما باعث پیروزی و رشد ایشان شده ایم. همان دو دور قبل که دوستان هرکدام حدوداً ۱۹، ۱۸ و ۱۷ هزار رأی آوردند ایشان با ۳۵ هزار رأی پیروز شدند. (بگذریم که بعضی دوستان هم ۳ هزار و ۲ هزار رأی آوردند). اگر همین دو عزیز ۱۸ و ۱۷ هزارتایی وحدت می کردند، ایشان هیچوقت نماینده نمی شدند.
  ۳- دوستانی که صحبت از کف رأی می کنند، بدانند کف رأی زمانی مهم است که قابلیت رقابت داشته باشد و بتوان آن را تا مرز پیروزی افزایش داد، یعنی مهمتر از کف رأی، سقف رای است وگرنه اگر نتوانیم ۱۷، ۱۸ یا ۱۹ را به ۳۵ برسانیم این آراء با ۲ هزار یا ۳ هزار هیچ تفاوتی ندارند و همه باید پس از روز انتخابات بازنده باشند. مگرمی گویند آنکه مثلاً ۲۰ هزار رأی دارد سه ماه نماینده باشد؟ به عبارتی اینها سقف رای عزیزان هستند نه کف رای آنها و به تنهایی هیچ مشکلی را حل نمی کنند. به همین دلیل هم استراتژی اینکه می گوئیم ببینم موج بسمت چه کسی است نیز کاملاً اشتباه است. لذا در صورت حضور همزمان کاندیداهای قبلی شکست قطعی است، ولی برعکس در صورت وحدت، پیروزی قطعی است. کدام انسان عاقلی پیروزی را با شکست معاوضه می کند؟
  ۴- ما باید با کفِ رأیِ بالای ۳۰ هزار شروع به فعالیت کنیم و این جزء با وحدتِ عملی، قلبی، مداوم و بی تعارفِ حداقل آقایان جعفری و حسینی ممکن نیست. در غیراینصورت مبارزه بین خود این عزیزان است. یعنی هر کس سعی می کند چند رأی از رفیق خودش را بسمت خودش ببرد که این مهم نه تنها آسیبی به رقیب نمی رساند، بلکه به نفع رقیب هم هست. دوستان: ما باید با رقیب رقابت کنیم، نه با رفیق!!
  ۵- اینکه در خیال خام خودمان می گوئیم فلان دوستمان پایگاهش تضعیف شده است، کاملاً اشتباه است. اصلاً فرض کنیم درست باشد و مثلاً فلان رفیق۱۰ هزار رأی از دست داده باشد و باز هم فرض کنیم هر ۱۰ هزار رأیشان به آن کسی که ما دوست داریم برسد (که محال است)، باز هم کاندید موردنظرمان حداکثر ۲۷ یا ۲۸ یا ۲۹ هزار رأی می آورد که با ۳۵ هزار رأی فاصله زیادی دارد. پس لطفاً خودمان را گول نزنیم. راهی جزء وحدت نیست.
  ۶- به اندازه کافی به واکاوی گذشته پرداخته ایم و اشکالات و ایرادات را مثل خار در چشم همدیگر فرو کرده ایم. لطفاً کینه ها و کدورتها را کنار گذاشته و به نقاط مشترک بیاندیشیم تا اسباب وحدت فراهم شود.
  ۷- اگر دقت کرده باشید جریان مقابل [ که در واقع جریان نیست بلکه یک کانون رفاقت و سیطره خانوادگی است که خوبان اصلاحطلب هم درون آن جا ندارند ] به شدت در جهت کاندید تراشی، در صحنه نگه داشتن همه عزیزیان مدعی، ایجاد تشتت و تنش تا حدِ استناد به مطالب یک پیج مشکوکِ بدون شناسنامه تحت عنوان اتحاد اصولگرایانه! گچساران و باشت پیش رفته است و ادامه میدهد ( که البته بعنوان یک رقیب، نباید انتظار بیشتری از آنها داشت ). آیا سزاوار است این مورد را همه دوستان متوجه شده باشند، و در جهت پایان دادن به آن و ایجاد وحدت حرکتی نکنند؟
  ۸- برای انجام وحدت و شروع فعالیت، نه تنها وقتی نمانده بلکه دیر هم شده است، پس تلاش کنیم زودتر این مهم اتفاق بیفتد. ضمن احترام خاشعانه به همه بزرگواران و اساتید مدعی کاندیداتوری، توصیه برادرانه ام به همه شما عزیزان حتی نزدیکترین دوستان و بستگانشان این است که تا وحدت نکنند، هیچ تبلیغی برای هیچیک از آنها نکرده و آنها را در راستای اهداف انتخاباتی همراهی نفرمایید.
  ۹- کمی در گروهها با هم مهربانتر باشیم. وقتی عزیزی نظری می دهد برآشفته نشویم خصوصاً بزرگترها در مقابل جوانان سعه صدر بیشتری داشته باشند.
  ۱۰- وقتی عصبانی می شویم، حرفی نزنیم که ناخواسته به نفع رقیب باشد. تحت هر شرایطی ( چه وحدت صورت بگیرید چه صورت نگیرد )، بطور مقایسه ای در خیلی از موارد از جمله، جذب و پارتی بازی ، کارهای عمرانی، شایسته سالاری و انتصابات، هیچ دوره ای به بدی دوره نماینده فعلی نبوده است. برای اثبات این ادعا نقدهای هفتم، سوم و دوم خودم را در خصوص موارد فوق، بعد از این کامنت می گذارم. لطفاً مطالعه بفرمائید و هر جا کسی ادعا کرد، به آنها استناده کنید.
  این کامنت ثبت و ماندگار خواهد شد که علاوه بر همه تلاشها، این چند بند بصورت ساده و شفاف عنوان شد تا چنانچه اتفاق دیگری افتاد، همه کسانی که در عدم شکل گیری وحدت نقشی داشته باشند فردا و فرداها در مقابل شهدا و خدای شهدا بخاطر حق و حقوقی که از بخش عظیمی از مردم این شهر و خصوصا جوانان عزیز، ضایع می شود و بی عدالتیهایی که وجود دارد، پاسخگو باشند. به نظر حقیر امروز وحدت کردن و نجات مردم، دست کمی از انجام واجبات ندارد.
  با شایسته ترین احترامات
  فرزند کوچک آن دیار
  غلامرضا پاکدل

  ابرچسب ها :
  امروز دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • تاجگردون در نطق انتخاباتی خود در باشت: تو درخت تنومند  را قطع کردی تا ستاد خود را نشان دهی اگر نمایندگی را بدهند خدا می داند که جه چیزی را قطع می کردی 
 • تاجگردون در جمع نیمدوری ها: میگویم اینها صدای کلاغ است که آمده صدای بلبل دربیاورد مردم صدای غار غار کلاغ را نسبت به بلبل تشخیص می دهند
 • غلامرضاتاجگردون در لارباشت: گفتند تاجگردون حق ندارد به لار بیاید من  و این هم ۱۰طایفه بزرگ باوی بیا و ببینید که آمده ام/ ما انسانهای کوته فکر، افرادی که در پستو قرار دارند و رایشان را به دیگران می فروشند را نمی خواهیم
 • ستاد انتخاباتی “اردلان زینل زاده “در گچساران افتتاح شد+تصاویر
 • سید قدرت الله حسینی در مراسم افتتاحیه ستاد تبلیغات انتخاباتی ؛ در دوم اسفند به عدالت، اجرای قانون و عدم تبعیض رای خواهیم داد+تصاویر
 • تاجگردون در همایش جوانان: جوانان آمدند که بگویند ما ایستاده ایم و تاجگردون به عهدی که بسته است ایستاده است /ستاد انتخابات مردمی تاجگردون افتتاح شد
 •  همایش بزرگ جوانان حامی دکتر تاجگردون همزمان با افتتاح ستاد انتخاباتی وی  برگزارمی شود+    زمان
 • تاچگردون در جمع پیچویی ها در ماهور باشت: افرادی که ی خواسته شان تامین شد و یا از توان من خارج بود اینها رفتنشان نه تنها کمر من را نشکست بلکه کمر من را بلند کرد و استقامت داد
 • دستگیری ۲سارق با ۲۲ فقره سرقت در گچساران
 • گزارش تصویری از دیدار دکتر ساسان‌تاجگردون با جمعی از بستگان خود در شوش و سرآبننیز+تصاویر
 • تاجگردون  در جمع مردم طایفه قشقایی ها (فرهمندیان ) : در نطق انتخاباتی خود  به مردم گفتم قول میدهم نماینده ای در شان شما باشم و در صف اول قرار بگیرم،این اتفاق حاصل شد/ با انگشت کسی بالا نرفتیم که با انگشت کسی پایین برویم
 •  همایش بزرگ قشقائی ها(فرهمندیان) در راستای حمایت از تاجگردون برگزارشد + تصاویر
 •   راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن درگچساران برگزارشد + تصاویر
 • گزارش تصویری از استقبال باشکوه اهالی آبگرمو از غلامرضاتاجگردون + تصاویر
 • اعلام حمایت طایفه بزرگ بابکان از غلامرضاتاجگردون+ تصاویر
 • جدول زمان بندی نامزدهای انتخابات در گچساران، باشت و بوستان
 • اهالی روستای چهاربیشه ازغلامرضا تاجگردون حمایت کردند +تصاویر
 • سید قدرت حسینی با جوانان حامی خود دیدار کرد
 • مدیرفرودگاه یاسوج:پرواز “تهران- یاسوج” از بالای سر یاسوج به تهران برگشت
 • دیدار تاجگردون با نورآبادیهای گچساران + تصاویر