طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۲ خرداد, ۱۳۹۸ | کد خبر : 42420 | نویسنده : velayat |
 •   

    مراسم تکریم و معارفه روسای جدید و قدیم آموزش و پرورش گچساران با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات باشگاه فرهنگیان گچساران برگزار شد. به گزارش نفتانیوز در این آیین محمد شهبازی، سرپرست سابق آموزش و پرورش این شهرستان، گفت:قسم یاد می کنم که در مدت ۸ماه سرپرستی در این […]

   

  مراسم تکریم و معارفه روسای جدید و قدیم آموزش و پرورش گچساران با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات باشگاه فرهنگیان گچساران برگزار شد.

  به گزارش نفتانیوز در این آیین محمد شهبازی، سرپرست سابق آموزش و پرورش این شهرستان، گفت:قسم یاد می کنم که در مدت ۸ماه سرپرستی در این مجموعه تمام تلاشم را درجهت حفظ آرامش مجموعه بکار بردم و همتم را در جهت پیشبرد برنامه های نوین آموزشی و جلوگیری از سیاست زدگی و سیاست کاری در این نهاد انسان ساز بکار گرفتم.

  وی افزود: روزی که آمدم احساس خوشحالی نکردم و الان هم که می روم چندان ناراحت نیستم ،بنده از روز اول با تمام وجود اعلام کردم من یک آموزگارم و هیچ ادعایی هم ندارم و کت و شلواری هم برای ریاست ندوختم و هرچند برخی از بزرگواران برداشت سوءکردند.

  سرپرست سابق آموزش و پرورش گچساران اظهارکرد:پذیرش این مسئولیت در آن برهه از زمان که هیچکسی جسارتش را نداشت برعهده گرفتم و با حل مشکلات موجود و ایجاد آرامش ، خاموش کردن تشنج و تنش هایی که ریشه در خارج از این مجموعه داشت ،همت کردیم که به لطف الهی همه چیز با آرامش حل شده و امروز با افتخار می توانم اعلام کنم حتی یک دانش آموز و خانواده و همکاری را درمدت سرپرستی آموزش پرورش ناراحت نکردم.

  شهبازی تصریح کرد:اهل جارو جنجال نبوده و نیستم و می خواهم خودم را بیشتر معرفی کنم،پدر بزرگم اصالتا تیرتاجی از ایل بزرگ بویراحمد و مادرم از سادات بزرگ امازاده علی و پدر ازمنطقه آبدهگاه و از ایل بزرگ باوی است .

  وی افزود:دایی زاده تاجگردون و داماد طایفه بزرگ گشین هستم و دارای نسبت سببی و نسبی با طوایف بویراحمد هستم و به خودم می بالم که دایی زاده “غلام تاجگردون” هستم،وقتی از نزدیک شاهد اجرای مدارس۶و۹ کلاسه محله سادات بودم،وقتی سالن ورزشی فرهنگی فرهنگیان گچساران را می بینیم ، وقتی چمن ورزشی شهدای فرهنگی و استخر دانش اموزی را نظاره می کنم ،وقتی وسایل کمک آموزش را می بینم وقتی امکانات سرمایشی و گرمایشی را می بینم ، وقتی شاهد پروژه های دیگری هستم ،وقتی که عظمت خیابان شهیدبلادیان را می بینم و وقتی شاهد فرهنگسرای محله سادات هستم ؛افتخار می کنم که دایی زاده تاجگردون هستم.

  شهبازی تصریح کرد:اما عمه زاده عزیزم توصیه می کنم در چینش نیروها و انتخاب مشاورینتان تجدید نظر کنید،من از خرداد و خرداد ها خاطرات تلخ و شیرین دارم و اززمانی که بیاد دارم خرداد آبستن حوادث بسیاری بوده است، از آزادی سازی خرمشهر تا رحلت امام راحل و از ۲خرداد به ۱۸خرداد که باید مواظب بود که برخی از حوادث تلخ خرداد تکرار نشود.

  وی افزود:حکم تخلیه منازل سازمانی که عده ای سالیان دراز در این منازل  سکنی گزیده واما تخلیه نکرده بودند را از دادستری گرفته ام ،همچنین مشکلات سالن وحدت را تقریبا حل کرده و دیوار مدرسه نیایش را نیز قول بازسازی گرفتیم.

  سرپرست سابق آموزش و پرورش گچساران گفت:خوشحالم که هرکسی که از درب اتاقم وارد شد نه پرسیدم اصولگرا هستی و نه اصلاح طلب،آقای مقیمی من و شما سالیان درازی است که دوست و همکار هستیم و هرکمکی که از دست بنده هم بربیایددر خدمت مردم عزیز خواهیم بود.

  شهبازی اظهارکرد:بارها هم گفته ام و حتی اگر در روستای باباکلان هم به عنوان یک آموزگار بعد از ۳۱سال هم بروم، افتخار می کنم چون من یک آموزگارم و هرجایی که بتوانم کمکی کنم باعث افتخار است.

  وی تصریح کرد:از تدریس در سالهای اول در روستاهای بویراحمد و گچساران شروع کردم و بعد در اداره کل خدمت کردم و بعد هم در مقاطع تحصیلی مختلف در خدمت مردم عزیزمان بودم و در این ۳۱ سال همین بودم و تغییری در رفتارم نکردم و امروز هم با همان مرام و همان رفتار در خدمت تمام عزیران هستیم.

  شهبازی افزود:آرزوی موفقیت برای دوست و همکارم برادر مقیمی را  دارم و از این انتصاب و انتخاب راضی و خرسندم و با تمام وجود در خدمت عزیران خواهم بود.

  درادامه ایوب مقیمی ،رئیس جدیدآموزش و پرورش گچساران نیز در این آیین گفت:از همه عزیزانی که در این مدت در آموزش و پرورش نقش آفرینی کردند کمال سپاس و قدردانی را دارم ،از آقای پورالحسینی که بنده با افتخار از ایشان یاد می کنم و از زحمات برادر عزیزم شهبازی  در این مدت ۸ماهه مسئولیتشان هم کمال تشکر را دارم.

  وی افزود:این منصب ها تابعیتی است دیروز دست کسی و امروز هم دست بنده و فردا  هم دست دیگری، بنده همین جلسه معارفه را جلسه تودیع خودم تلقی خواهم کرد که  چرا که درآینده  اگر عمری هم باقی باشد باید جای خود را به فرد دیگری هم بدهم.

  مقیمی تصریح کرد:تشکر ویژه ای از نماینده محبوب و خستگی ناپذیر شهرم دارم و خیلی از دوستان هم شهادت می دهند که یک روز خدمت در نظام جمهوری اسلامی افتخار است و علی رغم محبت دوستان هیچ گاه دنبال ریاست نبوده ام و الان هم که این مسئولیت را پذیرفته ام موظف هستم که در مقابل همه عزیزان ،همکاران ،دانش آموزان و خانواده ها پاسخگو باشم.

  وی تصریح کرد:سه فاکتور در دوران مسئولیتم برایم بسیارمهم است و هر مدیری لازم است که انظباط واخلاق کاری ،وجدان کاری ونیز تعهد شغلی را در کنار دیگر مولفه های مدیریتی داشته باشد که در چنین صورتی حتما موفق خواهد بود.

  مقیمی تصریح کرد:از همه همکارانم درآموزش و پرورش تشکر ویژه ای دارم که از هیچ کوششی در امر تعلیم و تربیت دریغ نکردند،باید به دانش آموزان توجه ویژه شود چرا که رفتار این  دانش آموزان در جامعه تجلی خواهد یافت و اگر رفتارها ،رفتار خوبی باشند حتما تاثیرش در آینده جامعه مشخص خواهد شد.

  در حوزه کاری ام تفکر سیاسی ام را بکار نبردم

  رئیس آموزش و پرورش گچساران افزود:یک فرهنگی دردل جامعه جایگاهی بس بزرگ داردکه به این موضوع به نوبه خود نیزباعث افتخار خواهد بود،بنده تفکر و فکری دارم و دیگران هم همینگونه اند و ضمن احترام به تفکر و اندیشه دیگران،هیچوقت در حوزه کاری ام تفکر سیاسی ام را بکار نبردم و در طول ۱۲سال در یک مدرسه علی رغم اینکه همکاران تفکر سیاسی دیگری داشتند اما چقدر خوب در کتار هم کار کردیم.

  وی افزود:از همه افراد و سلایق مختلف بهره خواهم بود و مسیر راه را از آنها خواهم یافت و از تجربیاتشان نیز استفاده خواهیم کرد.

  گفتنی است در این آیین از زحمات محمد شهبازی، سابق آموزش و پرورش گچساران تقدیرو ایوب مقیمی به عنوان رئیس جدید آموزش و پرورش گچساران معرفی شدند.

  ابرچسب ها :
  امروز جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • اگر بخواهید امروز کلمه شهید را حذف کنید خون شهدا در رگ جوانان انقلاب اسلامی به جوش خواهد آمد
 • انجام عملیات اجرایی و ساماندهی کوچه ها و خیابانها و معابر سطح شهر دوگنبدان +تصاویر
 • سارق مسلح در گچساران دستگیر شد
 • کنگره شهدای ارتش کهگیلویه و بویراحمد در گچساران برگزار می شود
 • ۲۳۹ مدرسه در گچساران آماده پذیرایی از دانش آموزان است
 • رئیس جدید سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد
 • مرگ عابر پیاده ۵ ساله در یاسوج
 • نمایشگاه پاییزه در گچساران افتتاح شد
 • کشف محموله کالای قاچاق ۴۵۳ میلیون ریالی در گچساران
 • ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی ‌بعد از ۱۲ سال در پتروشیمی دهدشت‌!
 • تشکیل ۴۰ پرونده برای واحدهای صنفی لوزام التحریر، پوشاک و کیف و کفش متخلف
 • آب برخی از مناطق گچساران قطع می شود
 • بخشش قاتل گچسارانی پس از ۶ ماه
 • اولتیماتوم آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد برای تعطیلی مدارس غیردولتی متخلف
 •  دستگاههای کم کار در ساخت کارخانه بازیافت زباله یاسوج به دادگستری معرفی شوند
 • یادواره شهدای روستای سعادت آباد برگزار شد +تصاویر
 • سوءاستفاده شاگرد از اعتماد صاحب کار
 • تکذیب خبر کشته شدن جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در سانحه رانندگی
 • پاسخ تاجگردون به عدل هاشمی پور/خدمات بسیاری را برای استان انجام داده ام/مردم به آنها واقفند
 • تودیع و معارفه روسای کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد برگزارشد