طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۷ بهمن, ۱۳۹۷ | کد خبر : 41657 | نویسنده : velayat |
 •   

    بازی بین دو تیم فرازبام خاییز دهدشت و زاگرس اسلام آباد غرب در هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال با درگیری تماشاچیان و بازیکنان و پرتاب گاز اشک آور به پایان رسید ! به گزارش نفتانیوز مجید پارسایی، مدیرعامل تیم هندبال فرازبام خاییز دهدشت  در خصوص حواشی رخ داده پس از پایان بازی‌های لیگ برتر […]

   

  بازی بین دو تیم فرازبام خاییز دهدشت و زاگرس اسلام آباد غرب در هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال با درگیری تماشاچیان و بازیکنان و پرتاب گاز اشک آور به پایان رسید !

  به گزارش نفتانیوز مجید پارسایی، مدیرعامل تیم هندبال فرازبام خاییز دهدشت  در خصوص حواشی رخ داده پس از پایان بازی‌های لیگ برتر هندبال بین فراز بام خاییز دهدشت و زاگرس اسلام آباد غرب گفت: عامل اصلی حواشی، تشنج و درگیری پس از بازی دو تیم چهار بازیکن و سه راننده و کمک راننده تیم زاگرس بودند .

  وی افزود: مهدی طالبی، جنگنده‌ترین و سرعتی ترین بازیکن تیم زاگرس اسلام آباد غرب بود که پس از ۶۰ دقیقه فشار بازی که رویش بود و در بطن درگیری حضور داشت و نیروهای انتظامی گاز اشک‌آور زدند دچار خفگی شد و توسط پرسنل اورژانس کمک نفس نصب و سلامتی خود را به دست آورد و از سالن خارج شد .

  پارسایی در خصوص شایعه شلیک چند تیر مشقی هوایی نیز اظهارکرد: شلیک تیر مشقی در سالن سرپوشیده اظهارنظر بچه گانه است و این موضوع شانتاژ بازی است اما بعلت درگیری از گاز اشک آور استفاده شد .

  مربی تیم هندبال فرازبام خاییز دهدشت خاطرنشان کرد: تیم اسلام آباد غرب در کورس قهرمانی است تیمی که پس از ۱۶ هفته هیچ بازی بازنده نبود، هفته گذشته در اصفهان مهمان ذوب آهن این شهر بودیم که دو بازیکن تأثیرگذار خود را به دلیل مصدومیت شکستگی انگشت پا و پارگی ربات سلیبی از دست دادیم و با توجه به اینکه نتایج مناسبی تیم ما در نیم فصل دوم نداشت شاید تیم زاگرس از منظر خودشان خود را برنده بازی تلقی می‌کردند .

  پارسایی تصریح کرد: تا دقیقه هفت بازی به صورت پایاپا بالا رفتیم، پس از دقیقه هفت اختلاف ما با تیم زاگرس بالا گرفت بطوری که گاهاً تا هفت امتیاز هم بالا گرفت، تاکتیک تیمی ما تغییر اساسی داشت و تیم زاگرس را به درستی آنالیز کردیم و هم قسم شده بودیم که از زمین بازی برنده بیرون بیاییم که خدا را شکر در پایان بازی برنده بازی بودیم و سوت پایان بازی از سوی داور زده شد و به رختکن رفتند .

  وی با اشاره به اینکه حین و پس از پایان بازی و در سالن بازی اتفاقاتی افتاد، ادامه داد: در حین بازی بازیکن زاگرس اسلام آباد پس از هر گل رو به تماشاگران تیم ما شادی و اقدام به تحریک تماشاگران می‌کرد. دروازه‌بان و یکی دیگر از بازیکنان تیم زاگرس شعار قومیتی سر دادند .

  مدیرعامل تیم هندبال فرازبام خاییز دهدشت در ادامه عنوان کرد: بعد از بازی به روال همیشه تماشاگران به پایین از سکوها می‌آمدند و اقدام به تشویق ایسلندی می‌کردند و وقتی دو نفر از تماشاگران تیم فرازبام به پایین سکوها آمدند دو راننده و کمک راننده و یک تماشاگر همراه تیم زاگرس پایین سکوها آمدند و فضای سالن را متشنج کردند .

  پارسایی بیان کرد: دور رفت تیم فراز بام مهمان تیم زاگرس بودیم که با اختلاف یک گل بازی را واگذار کرد، وقتی بازی تمام شد بیش از ۱۰۰۰ نفر تماشاگر وارد زمین بازی شدند و با پخش آهنگ کُردی شروع به رقص کُردی کردند اما مدیریت کردم و بازیکنان خود را به رختکن هدایت کردم تا اینکه اتفاقی نیفتد و در بازی برگشت در دهدشت انتظار داشتیم که مسئولان زاگرس اسلام آباد غرب پس از بازی که باختند بازیکنان خود را به رختکن هدایت کنند اما متأسفانه انجام نشد و در سالن رها شدند که به علت عصبانیت بازیکنان زاگرس و خوشحالی تماشاگران فراز بام تنش ایجاد شد .

  وی تاکید کرد: بازیکنان زاگرس پس از درگیری و بی حرمتی در سالن زمانی که وارد رختکن شدند شیشه‌های سرویس بهداشتی، درب رختکن و درب اتاق مدیر سالن را شکستند .

  مربی تیم هندبال فراز بام خاییز دهدشت در خصوص مصدومان ناشی از درگیری ایجاد شده اظهار کرد: سه تماشاگر به بیمارستان منتقل شده بودند و یک نفر نیز در بخش ICU بستری شد، این تماشاگر توسط یکی از بازیکنان زاگرس با طبلی که از تماشاگران ما گرفته بود بر سرش کوبید و مصدوم شد .

  پارسایی گفت: در پی این درگیری‌ها ۸ تا ۱۰ نفر از تماشاگران ما به علت انگشت شکستگی، پارگی سر، پارگی ابرو و شکستگی بینی از سوی برخی بازیکنان زاگرس اسلام آباد غرب که اسامی آنها بر اساس مستندات و فیلم موجود است، مصدوم شدند.

  وی با بیان اینکه چاقوکشی در درگیری پس از بازی کذب محض است، افزود: عامل اصلی حواشی، تشنج و درگیری پس از بازی دو تیم هندبال فراز بام دهدشت و زاگرس اسلام آباد غرب چهار بازیکن و سه راننده و کمک راننده تیم زاگرس بودند .

  مدیرعامل تیم هندبال فراز بام خاییز دهدشت تصریح کرد: پس از برد خوشحالی طبیعی است و همان طوری که در کرمانشاه با یک گل برنده شدید، خوشحالی کردید اما ما خویشتنداری و مدیریت کردیم در دهدشت نیز باید تیم زاگرس همین کار را انجام می‌داند و بازیکنان خود را به رختکن هدایت می‌کردند تا چنین اتفاقاتی نمی‌افتاد، این کار را نکردند و در زمین بازی ماندند، شعار قومیت گرایی سر دادند و به اتفاق چند تا تماشاگر خودشان درگیری راه انداختند .

  پارسایی ادامه داد: از متولیان امر و مسئولان کمیته انضباطی انتظار داریم با توجه به اینکه هندبال ورزش پر برخوردی است و پدیده شوم تماشاگر نمایی به هندبال رو کرده، مسئولان فدراسیون هندبال و کمیته انضباطی هندبال به طور جدی ورود نکنند قطعاً رفتارها تلافی جویانه می‌شود چراکه آمدیدم در ورزش کار اخلاقی، فرهنگی و ورزشی انجام دهیم .

  وی تاکید کرد: از مسئولان فدراسیون هندبال می‌خواهم بطوری جدی به این مساله ورود کنند و با هرکسی که خاطی است به شدت برخورد کند تا فضای سالن‌های ورزشی، مکانی امن برای ورود خانواده‌ها شوند .

  مدیرعامل تیم هندبال فراز بام خاییز دهدشت اضافه کرد: چرا در هفت بازی گذشته که ما میزبان بودیم چنین اتفاقی نیفتاد؟ تیم بازنده تنها به دلیل اینکه انتظار شکست را نداشت، از فضای قهرمانی دور شد، آستانه تحملشان پایین بود و اولین شکست پس از ۱۶ هفته را کسب کردند، این فضای التهاب آور و متشنج را درست کرده که شاید به نفعش کاری شود.

   

  منبع ایسنا

  ابرچسب ها :
  امروز یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 •  در هفته دولت مسئولان گچساران به مقام شامخ شهدا ادای احترام‌کردند 
 • پیام تبریک فرمانده انتظامی شهرستان گچساران به مناسبت هفته دولت
 • حضور شهلا گشتاسبی نیا به عنوان ناظر فدراسیون در رقابتهای هاکی دختران کشور
 • بازروایی واقعه تاریخی غدیر در گچساران+تصاویر
 • تصاور پشت صحنه بازسازی واقعه غدیر خم در گچساران
 • جشن بزرگ عید غدیر در گچساران+تصاویر
 •  از چهار جلد کتاب اثر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گچساران رونمایی شد
 • جشن غدیر اهالی فرهنگ و هنر گچساران برگزار می گردد
 • گیر کردن مدادتراش در گلوی کودک+عکس
 • معارفه رئیس کل جدید دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمدبرگزار می شود
 • دستگیری سارق با اعتراف به۷فقره سرقت در گچساران
 • فرمانده سپاه ناحیه گچساران: بازسازی و بازروایی واقعه عید غدیر خم در گچساران انجام می شود
 • دستگاه قضایی شهرستان گچساران در پیامی درگذشت حجت الاسلام آ میر احمد تقوی را تسلیت گفت
 • آتش سوزی شرکت بهنوش گچساران مهار شد
 • دستگیری سارق منازل با ۱۳ فقره سرقت در گچساران
 • پیام تسلیت مدیر آموزش و‌پرورش گچساران به مناسبت درگذشت حجت الاسلام آمیر احمد تقوی
 • پیام تسلیت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران به مناسبت درگذشت آیت الله آمیر احمد تقوی
 • حجت الاسلام والمسلمین آ میراحمد تقوی درگذشت
 •   مدیر جهاد کشاورزی گچساران از خبرنگاران فعال این شهرستان تجلیل کرد+ تصاویر
 • اصولگرایان دقیقا در روز عید قربان اسماعیل خویش را قربانی زیاده خواهی و خود خواهی خویش نمودند