طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۱ شهریور, ۱۳۹۷ | کد خبر : 40009 | نویسنده : velayat |
 •   

      به گزارش نفتانیوز پاکدل به اظهارات نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی پاسخ داد. بسمه‌تعالي اگر احساس كنيد پاسخ داريد يك لحظه درنگ نمي كنيد و حتي دست نويس مي فرستيد. شاه بيتهاي خاطره را تأييد نموديد. اعضاي هيات مديره پترو اميد ( همكارانتان ) از پروژه شان بازديد داشتند […]

   

   

  به گزارش نفتانیوز پاکدل به اظهارات نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی پاسخ داد.

  بسمه‌تعالي

  اگر احساس كنيد پاسخ داريد يك لحظه درنگ نمي كنيد و حتي دست نويس مي فرستيد.

  شاه بيتهاي خاطره را تأييد نموديد. اعضاي هيات مديره پترو اميد ( همكارانتان ) از پروژه شان بازديد داشتند نه منطقه خشاب.

  از بهمن مظلوم و بي پناه فيلم ميگيريد ولي از توافق نامه منطقه ويژه اقتصادي نه؟

  منطقه ويژه اقتصادي دروغين يا سرمايه گذاران دروغين بي مسمي نبود.

  توصيه منتقدانه مشفقانه! را بپذيريد. رويه همه دولتمردان و سياستمداران تقدير از دست اندركاران است.

  جناب آقاي تاجگردون

  نماينده محترم مردم شريف گچساران و باشت در مجلس شوراي اسلامي

  با سلام،

  بعداز شش ماه كه اينجانب مستند و مستدل در خصوص موارد مهم و مورد سئوال مردم، از جمله دفاع از حقوق كاركنان رسمي، قراردادي و پيمانكاري نفت، انتصابات و شايسته سالاري، بكارگيري نيرو و خودروهاي استيجاري، عملكرد پروژه ها و طرحهاي عمراني، پارتي بازي،

  بي عدالتي و تبعيض و دفاع از عملكرد دوران قبل از جنابعالي و مقايسه آن با دوران شما ، مطالب بسيار نوشته و ضمن شفاف سازي دوران قبل از شما، خواهان شفاف سازي و پاسخگويي به افكار عمومي از سوي جنابتان شدم، دو مرحله يكي در روز معلم، بسيار غيرمنطقي و فرافكنانه كه با پاسخ منطقي و مشروح از سوي بنده روبرو شديد و ديگري پس از نقد طرحها و پروژه هاي عمراني و اثبات اينكه نتوانسته ايد يك دهمِ شش سال و نيمِ مشابه قبلي خودتان در حوزه توسعه، عمران و آباداني عملكرد داشته باشيد ولي با تبليغ و مصادره عملكرد ديگران سعي در فريب اذهان داريد، پس از جمع آوري اطلاعات، مصاحبه اي انجام داديد كه بالاخره در آن مصاحبه نقد و نتيجه گيري بنده را پذيرفتيد و براي اولين بار از زيرگذر، فرودگاه، دانشكده نفت، بيمارستان بي بي حكيمه و . . . سخن به ميان نياورديد و از مصادره عملكردِ ديگران خودداري نموديد و چون مردم هم آگاهي يافته بودند، ديگر نتوانستيد مقايسه اي انجام دهيد.

  بارها از سوي جنابعالي و طرفدارانتان عنوان شد كه قصد پاسخگويي به نقدها و سئوالات مهم بنده را نداريد، هر چند براي بنده واضح و مبرهن بود كه پاسخي نداريد. بالاخره از بين آن همه موارد مهم، به محض اينكه احساس كرديد به اين خاطره شايد بتوانيد پاسخي بدهيد، پاسخ داديد ولي كاش به مخاطبين احترام مي گذاشتيد و همانگونه كه از سفرهاي سياحتي تان چندين سطر در اينستاگرام تايپ مي كنيد، اين پاسخ را تايپ مي كرديد تا بتوانند راحتتر بخوانند به هر

  حال آن را به فال نيك گرفته و نظر حضرتعالي و مردم شريف را به نكات زير جلب مي نمايم.

  بارها عنوان كرده ايد نقد بايد مشفقانه باشد. (مشفقانه يعني از روي محبت و مهرباني) ، قبول بفرماييد كه مهم مطالب و محتواي نقد است، مگر شما كمبود محبت داريد كه مي خواهيد نقد از روي محبت باشد تا پاسخگوي آن باشيد؟ شما منتقدان خود را بلاك مي كنيد بعد توقع مشفق ( مهربان ) بودن هم داريد؟ فكر نمي كنيد توقع بي جايي باشد؟

  هر چند كه خوانندگانِ تيزبين به احتمال قوي متوجه شده اند كه اين دست نوشته را همين تازه نوشته ايد و براي اينجانب، خصوصاً با آنچه در مورد خودرو و آب ميوه نوشته ايد، اظهَرُمِنَ الشَمس است كه تازه نوشته ايد، ( چون حتي يادتان نبوده كه چه فرموده ايد ودوم اينكه ما ميزبان بوديم و پذيرايي فقط در مهمانسرا تدارك ديده شده بود و آب ميوه اي نه همراه بنده بود و نه همراه ميهمانان ! ! )، ولي اصلاً مهم نيست و به احترام مخاطبين به مطالب دو صفحه اول ( به استثناي سطر آخر صفحه دوم ) نمي پردازم.

  برويم سر اصل مطلب :

  ۱- خدا را شاهد مي گيرم كه در نقل خاطره ام يك كلمه كم و زياد ننوشته¬ام و بسيار خُرسندم كه در حضور مردم شريف، قسمتهاي اصلي و شاه بيتهاي موضوع يعني اينكه آقايانِ دعوت شده همكارانِ شما و پيمانكار مخازن ذخيره سازي نفتِ بعد از تلمبه خانه گوره و اعضاي هيأت مديره شركت پترواميد آسيا بودند كه حضرتعالي نيز عضو هيأت مديره آن شركت بوده¬ايد و هدف اصلي آنها نيز بازديد از آن پروژه بوده است و نشان دادن منطقه خشاب هم در همان شب تاريك از فاصله چندين كيلومتر بوده و بازديد صورت نگرفته است، توسط جنابعالي كتباً تأييد شدند.

  ۲- بين خود و خدايتان مي دانيد كه تا آخر شب با هم بوديم و نه روي كليات توافقي صورت گرفت و نه صورتجلسه اي تنظيم شد و بنده و جنابعالي با هم از مهمانسرا خارج شديم و با هم خداحافظي كرديم و فردا صبح به قصد بازديد از منطقه خشاب در جلوي مهمانسرا حاضر شديم كه در كمال ناباوري شما فرموديد همان نشان دادن ديشب كافي بود. اگر صورتجلسه اي بود بايد امضاء بنده نيز بعنوان مديرعامل نفت و مهمترين بنگاه اقتصادي منطقه و حاضر در جلسه زير آن صورتجلسه باشد و نسخه اي از آن را دريافت مي كردم و مهمتر از همه اينكه جنابعالي كه هنگام دادن يك پنجاه هزار توماني به بهمن مظلوم و بي پناه فيلمبردارتان را به همراه داريد تا فيلم بگيرد و آن را در فضاي مجازي پخش كنيد، از توافق با سرمايه گذاران منطقه ويژه اقتصادي توسط چندين دوربين دستور فيلمبرداري صادر نمي فرموديد و آن را در سايتها منتشر نمي كرديد؟ اگر هم به فرض محال آنگونه بود كه فرموده ايد، بايد گفت به همين دليل بود كه هيچ اقدامي بعد از شش سال از سوي سرمايه گذاران انجام نشد چون وقتي سرمايه گذاري بدون ديدن منطقه صورتجلسه به آن مهمي را صرفاً از روي دوستي و رفاقت امضا مي كند پرواضح است كه نمي خواهد اقدام خاصي انجام دهد و فقط ميخواهند شرمنده ميزبان نباشند و لذا نام منطقه ويژه اقتصادي دروغين يا سرمايه گذاران دروغين بي مسمي نيست. پس حق دهيد مردم از تصويب برجام در بيست دقيقه و اسناد مهم و مهمتر با همين بي دقتي و بي خيالي توسط شما و امثال شما واهمه داشته باشند.

  ۳- موضوع تغيير مرز جغرافيايي گچساران و بهبهان كه به قول جنابعالي خيانت يا سهوي است كه بيشتر به اولي نزديك است، موضوعي است كه قصد داشتم پس از تحقيق بيشتر و در فرصتي مناسب كه مردم شهرستانهاي گچساران و باشت خادمين واقعي خود را بهتر بشناسند، به آن بپردازم، ولي حالا كه فرموديد لطفاً درنگ نفرمائيد و تاريخ اين رخداد و جابجايي اين مرز مهم سياسي و جغرافيايي را كه در دو مرحله يكي ساليان پيش و يكي هم حدوداً سه سال اخير تغيير دور از انتظارِ مردم گچساران در خصوص آن مطرح است، مشخص و به اطلاع مردم برسانيد.

  ۴- واقفيد كه مناطق ويژه اقتصادي در ادوار نمايندگان قبلي مورد پيگيري بوده اند و جنابعالي اخيراً حتي روز تصويب هم در جلسه رأي گيري در مجلس تشريف نداشتيد ولي مانند هميشه به محض شنيدن خبر تصويبِ آنها مصاحبه اي انجام داديد و حتي يادي هم از هيچ كس نكرديد تا باز هم به روش ناپسند پيشين مانند روز افتتاح زيرگذر و … همه چيز را به نام خود مصادره نمائيد. توصيه منتقدانه و مشفقانه! اينجانب اين است كه اين مهم را بيشتر رعايت فرماييد كه از نكات اخلاقي مورد توجه همه دولتمردان وسياسيون است.

  به فرمايش خودتان: قضاوت با مردم

  با آرزوي توفيق براي خدمتگزران راستين

  غلامرضا پاكدل

  ۱۹ شهريور ۹۷

   

   

  ابرچسب ها :
  امروز یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • زمین لرزه ۴ ریشتری گچساران را لرزاند
 • اولین دوره مسابقات پرس سینه قهرمانی شهرستان باشت برگزار شد/ تصاویر
 • هشدار پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد نسبت به شیوه و شگرد جدید کلاهبرداری تلفنی
 • مقایسه عملکرد پاکدل و تیمش با تاجگردون و تیم های مورد حمایتش در دفاع از اموال دولتی و بیت المال
 • توزیع بیش از یک هزار سبد کالا در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد
 • بازداشت دو سارق در طرح امنیت محله محور در یاسوج
 • ماجرای کتک زدن دانش آموزان کهگیلویه ای با شیلنگ و دست
 • اصرار و تلاش پاکدل بر وحدت همه جانبه / منافع مردم را باید بر منافع شخصی ترجیح داد
 • طی حکمی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی گچساران منصوب شد
 • دستگیری سارق شرور قانون شکن در گچساران
 • ۲۴ آذرماه آخرین مهلت برای نام نویسی دریافت کارت سوخت المثنی
 • قیمت نان در کهگیلویه و بویراحمد افزایش یافت
 • ازدواج کودکان زیر ۱۳ سال را تایید نمی کنم
 • احضار بیش از ۱۶مدیر استانی کهگیلویه و بویراحمد در سه سال اخیر
 • مدیر جدید شعب بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • راه اندازی دفاتر میانجیگری امور کیفری در آینده ای نزدیک
 • کشف و ضبط ۶۸کیلو گرم موادمخدر در باشت
 • اطلاعیه شماره ۲ دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد
 • دستگيري سارق دوربین های مداربسته در شهرستان کهگیلویه
 • سرپرست جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد