طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۱ شهریور, ۱۳۹۷ | کد خبر : 40009 | نویسنده : velayat |
 •   

      به گزارش نفتانیوز پاکدل به اظهارات نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی پاسخ داد. بسمه‌تعالی اگر احساس کنید پاسخ دارید یک لحظه درنگ نمی کنید و حتی دست نویس می فرستید. شاه بیتهای خاطره را تأیید نمودید. اعضای هیات مدیره پترو امید ( همکارانتان ) از پروژه شان بازدید داشتند […]

   

   

  به گزارش نفتانیوز پاکدل به اظهارات نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی پاسخ داد.

  بسمه‌تعالی

  اگر احساس کنید پاسخ دارید یک لحظه درنگ نمی کنید و حتی دست نویس می فرستید.

  شاه بیتهای خاطره را تأیید نمودید. اعضای هیات مدیره پترو امید ( همکارانتان ) از پروژه شان بازدید داشتند نه منطقه خشاب.

  از بهمن مظلوم و بی پناه فیلم میگیرید ولی از توافق نامه منطقه ویژه اقتصادی نه؟

  منطقه ویژه اقتصادی دروغین یا سرمایه گذاران دروغین بی مسمی نبود.

  توصیه منتقدانه مشفقانه! را بپذیرید. رویه همه دولتمردان و سیاستمداران تقدیر از دست اندرکاران است.

  جناب آقای تاجگردون

  نماینده محترم مردم شریف گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی

  با سلام،

  بعداز شش ماه که اینجانب مستند و مستدل در خصوص موارد مهم و مورد سئوال مردم، از جمله دفاع از حقوق کارکنان رسمی، قراردادی و پیمانکاری نفت، انتصابات و شایسته سالاری، بکارگیری نیرو و خودروهای استیجاری، عملکرد پروژه ها و طرحهای عمرانی، پارتی بازی،

  بی عدالتی و تبعیض و دفاع از عملکرد دوران قبل از جنابعالی و مقایسه آن با دوران شما ، مطالب بسیار نوشته و ضمن شفاف سازی دوران قبل از شما، خواهان شفاف سازی و پاسخگویی به افکار عمومی از سوی جنابتان شدم، دو مرحله یکی در روز معلم، بسیار غیرمنطقی و فرافکنانه که با پاسخ منطقی و مشروح از سوی بنده روبرو شدید و دیگری پس از نقد طرحها و پروژه های عمرانی و اثبات اینکه نتوانسته اید یک دهمِ شش سال و نیمِ مشابه قبلی خودتان در حوزه توسعه، عمران و آبادانی عملکرد داشته باشید ولی با تبلیغ و مصادره عملکرد دیگران سعی در فریب اذهان دارید، پس از جمع آوری اطلاعات، مصاحبه ای انجام دادید که بالاخره در آن مصاحبه نقد و نتیجه گیری بنده را پذیرفتید و برای اولین بار از زیرگذر، فرودگاه، دانشکده نفت، بیمارستان بی بی حکیمه و . . . سخن به میان نیاوردید و از مصادره عملکردِ دیگران خودداری نمودید و چون مردم هم آگاهی یافته بودند، دیگر نتوانستید مقایسه ای انجام دهید.

  بارها از سوی جنابعالی و طرفدارانتان عنوان شد که قصد پاسخگویی به نقدها و سئوالات مهم بنده را ندارید، هر چند برای بنده واضح و مبرهن بود که پاسخی ندارید. بالاخره از بین آن همه موارد مهم، به محض اینکه احساس کردید به این خاطره شاید بتوانید پاسخی بدهید، پاسخ دادید ولی کاش به مخاطبین احترام می گذاشتید و همانگونه که از سفرهای سیاحتی تان چندین سطر در اینستاگرام تایپ می کنید، این پاسخ را تایپ می کردید تا بتوانند راحتتر بخوانند به هر

  حال آن را به فال نیک گرفته و نظر حضرتعالی و مردم شریف را به نکات زیر جلب می نمایم.

  بارها عنوان کرده اید نقد باید مشفقانه باشد. (مشفقانه یعنی از روی محبت و مهربانی) ، قبول بفرمایید که مهم مطالب و محتوای نقد است، مگر شما کمبود محبت دارید که می خواهید نقد از روی محبت باشد تا پاسخگوی آن باشید؟ شما منتقدان خود را بلاک می کنید بعد توقع مشفق ( مهربان ) بودن هم دارید؟ فکر نمی کنید توقع بی جایی باشد؟

  هر چند که خوانندگانِ تیزبین به احتمال قوی متوجه شده اند که این دست نوشته را همین تازه نوشته اید و برای اینجانب، خصوصاً با آنچه در مورد خودرو و آب میوه نوشته اید، اظهَرُمِنَ الشَمس است که تازه نوشته اید، ( چون حتی یادتان نبوده که چه فرموده اید ودوم اینکه ما میزبان بودیم و پذیرایی فقط در مهمانسرا تدارک دیده شده بود و آب میوه ای نه همراه بنده بود و نه همراه میهمانان ! ! )، ولی اصلاً مهم نیست و به احترام مخاطبین به مطالب دو صفحه اول ( به استثنای سطر آخر صفحه دوم ) نمی پردازم.

  برویم سر اصل مطلب :

  ۱- خدا را شاهد می گیرم که در نقل خاطره ام یک کلمه کم و زیاد ننوشته¬ام و بسیار خُرسندم که در حضور مردم شریف، قسمتهای اصلی و شاه بیتهای موضوع یعنی اینکه آقایانِ دعوت شده همکارانِ شما و پیمانکار مخازن ذخیره سازی نفتِ بعد از تلمبه خانه گوره و اعضای هیأت مدیره شرکت پتروامید آسیا بودند که حضرتعالی نیز عضو هیأت مدیره آن شرکت بوده¬اید و هدف اصلی آنها نیز بازدید از آن پروژه بوده است و نشان دادن منطقه خشاب هم در همان شب تاریک از فاصله چندین کیلومتر بوده و بازدید صورت نگرفته است، توسط جنابعالی کتباً تأیید شدند.

  ۲- بین خود و خدایتان می دانید که تا آخر شب با هم بودیم و نه روی کلیات توافقی صورت گرفت و نه صورتجلسه ای تنظیم شد و بنده و جنابعالی با هم از مهمانسرا خارج شدیم و با هم خداحافظی کردیم و فردا صبح به قصد بازدید از منطقه خشاب در جلوی مهمانسرا حاضر شدیم که در کمال ناباوری شما فرمودید همان نشان دادن دیشب کافی بود. اگر صورتجلسه ای بود باید امضاء بنده نیز بعنوان مدیرعامل نفت و مهمترین بنگاه اقتصادی منطقه و حاضر در جلسه زیر آن صورتجلسه باشد و نسخه ای از آن را دریافت می کردم و مهمتر از همه اینکه جنابعالی که هنگام دادن یک پنجاه هزار تومانی به بهمن مظلوم و بی پناه فیلمبردارتان را به همراه دارید تا فیلم بگیرد و آن را در فضای مجازی پخش کنید، از توافق با سرمایه گذاران منطقه ویژه اقتصادی توسط چندین دوربین دستور فیلمبرداری صادر نمی فرمودید و آن را در سایتها منتشر نمی کردید؟ اگر هم به فرض محال آنگونه بود که فرموده اید، باید گفت به همین دلیل بود که هیچ اقدامی بعد از شش سال از سوی سرمایه گذاران انجام نشد چون وقتی سرمایه گذاری بدون دیدن منطقه صورتجلسه به آن مهمی را صرفاً از روی دوستی و رفاقت امضا می کند پرواضح است که نمی خواهد اقدام خاصی انجام دهد و فقط میخواهند شرمنده میزبان نباشند و لذا نام منطقه ویژه اقتصادی دروغین یا سرمایه گذاران دروغین بی مسمی نیست. پس حق دهید مردم از تصویب برجام در بیست دقیقه و اسناد مهم و مهمتر با همین بی دقتی و بی خیالی توسط شما و امثال شما واهمه داشته باشند.

  ۳- موضوع تغییر مرز جغرافیایی گچساران و بهبهان که به قول جنابعالی خیانت یا سهوی است که بیشتر به اولی نزدیک است، موضوعی است که قصد داشتم پس از تحقیق بیشتر و در فرصتی مناسب که مردم شهرستانهای گچساران و باشت خادمین واقعی خود را بهتر بشناسند، به آن بپردازم، ولی حالا که فرمودید لطفاً درنگ نفرمائید و تاریخ این رخداد و جابجایی این مرز مهم سیاسی و جغرافیایی را که در دو مرحله یکی سالیان پیش و یکی هم حدوداً سه سال اخیر تغییر دور از انتظارِ مردم گچساران در خصوص آن مطرح است، مشخص و به اطلاع مردم برسانید.

  ۴- واقفید که مناطق ویژه اقتصادی در ادوار نمایندگان قبلی مورد پیگیری بوده اند و جنابعالی اخیراً حتی روز تصویب هم در جلسه رأی گیری در مجلس تشریف نداشتید ولی مانند همیشه به محض شنیدن خبر تصویبِ آنها مصاحبه ای انجام دادید و حتی یادی هم از هیچ کس نکردید تا باز هم به روش ناپسند پیشین مانند روز افتتاح زیرگذر و … همه چیز را به نام خود مصادره نمائید. توصیه منتقدانه و مشفقانه! اینجانب این است که این مهم را بیشتر رعایت فرمایید که از نکات اخلاقی مورد توجه همه دولتمردان وسیاسیون است.

  به فرمایش خودتان: قضاوت با مردم

  با آرزوی توفیق برای خدمتگزران راستین

  غلامرضا پاکدل

  ۱۹ شهریور ۹۷

   

   

  ابرچسب ها :
  امروز پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • آخرین جزئیات از دستگیری یکی از مدیران وزارت نفت
 • هپاد جاسوسی گلوبال هاوک توسط پدافند نیروی هوا فضای سپاه سرنگون شد
 • حدود ۵۰درصد راههای استان کهگیلویه و بویراحمد استاندارد و ایمن نیستند
 • پلمپ ۱۳دستگاه شهربازی گچساران
 • جوانان دیل با کمک های نقدی خود به کمک مهار آتش سوزی در کوه دیل آمدند+ تصویر
 • کهگیلویه و بویراحمد از امن ترین استانهای کشور است
 • کشف بیش از ۲۹ کیلوگرم حشیش در گچساران
 • رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی کهگیلویه و بویراحمد:جهاددانشگاهی یک نهاد انقلابی و با سابقه کشور است
 • تلاش برای مهار آتش سوزی در ارتفاعات دیل گچساران ادامه دارد+ تصاویر
 • کشف ۱۲۸ میلیارد ریال کالای قاچاق در گچساران
 • “دشتک دیل” و “گناوه لری” گچساران در حال سوختن/ نیاز فوری به نیرو و بالگرد +عکس
 • استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد:سرباز جمهوری اسلامی و نوکر مردم هستم
 • نجات یک خانم سقوط کرده از ارتفاعات کوه گل سی سخت
 • دندانپزشک دوره گرد و زیرزمینی در یاسوج به دام افتاد
 • استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شn
 • سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد
 • چند مدیر در کهگیلویه و بویراحمد برای شرکت در انتخابات استعفا داده‌اند
 • شهبازی:اهل جارو جنجال نبوده و نیستم/ جناب تاجگردون در چینش نیروها و مشاورانت تجدید نظر کنید
 •  ۴ انتصاب در شرکت نفت و گاز گچساران رخ داد
 • راهپیمایی روز قدس در بام نفت ایران+تصاویر