طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۵ بهمن, ۱۳۹۶ | کد خبر : 37888 | نویسنده : velayat |
 •   

    نفتانیوز: تاجگردون بارها اعلام کرده که من هیچ نماینده ای در قشقایی ها ندارم ، ما و لیدرهای فولادی باهم متحد شده و اگر تاجگردون به ما بهاء دهد قطعا از وی حمایت خواهیم کرد.   حاج علی پناهپوری فعال سیاسی قشقلیی در گفت و گو با نفتانیوز افزود: من در تمام دوران با […]

   

  نفتانیوز: تاجگردون بارها اعلام کرده که من هیچ نماینده ای در قشقایی ها ندارم ، ما و لیدرهای فولادی باهم متحد شده و اگر تاجگردون به ما بهاء دهد قطعا از وی حمایت خواهیم کرد.

   

  حاج علی پناهپوری فعال سیاسی قشقلیی در گفت و گو با نفتانیوز افزود: من در تمام دوران با خانواده تاجگردون هماهنگ بوده و به انها نیز رأی داده ام.

  وی اظهار کرد: حتی بعد از گذشت ۴۰ سال هنوز خود را نماینده قشقایی ها نمی دانم ، امثال بعضی ها که نیامده خود را نماینده می دانند.

  این فعال سیاسی قشقایی در خصوص جلسه اخیر قشقایی ها خاطر نشان کرد: من به عنوان اولین سخنران قشقایی در جلسه همدلی تمام اعضای چپ و راست قشقایی ها گفتم  مهندس یوسف باقری دور اولی که آقای تاجگردون به عنوان نماینده انتخاب شد تنها کسی که از تاجگردون خواست باقری را به عنوان مدیر خدمات منصوب کند من بودم.

  پناهپوری تاکید کرد: تعدادی از قشقایی ها پیش من امدند و از من خواستند به خاطر بقای قشقایی ها و در حالی کهد آقای فولادی رأی نیاورده این کار انجام شود.

  وی ابراز کرد: من پیش آقای تاجگردون رفتم و خلاف میل وی که آقای باقری به او رأی نداده بود من این درخواست را برای انتصاب باقری از تاجگردون دادم که برای باقری حکم خدمات را صادر کنند و آقای تاجگردون نیز به خاطر قشقایی ها و به خاطر اینکه من شخصا حدود ۳۸ سال است که با آنها بودم و به عنوان نیروی اصلاح طلب کار کردم و رأی داده بودم لطف کرده و دستور دادند از سوی مناطق نفتخیز حکم آقای باقری را صادر کنند.

  فعال سیاسی قشقایی اظهار کرد: من به دوستان گفتم که جا داشت مهندس باقری در دور دوم نیز بهتر کار کند و خلاف آقای تاجگردون حرکت نمی کرد و حداقل اگر باقری به عنوان مدیر خدمات می ماند و انحراف پیدا نمی کردو این مشکلات درست نمی شد ما می توانستیم از آقای تاجگردون درخواست کنیم تا باقری را مدیر عامل کند.

  پناهپوری خاطر نشان کرد: نه اینکه این مشکلات پیش بیاید و باقری به تهران برود.

  وی گفت: بزرگان قشقایی در جلسه اخیر به دینال وحدت و همدلی بودند، تا ۲ سال دیگر آقای تاجگردون نماینده است و ما باید از او استفاده کنیم.

  فعال سیاسی قشقایی تاکید کرد: خواسته کلی ما این بود که یک تعدادی  به عنوان نماینده قشقایی ادغام از چپ و راست انتخاب شوند و از نماینده و استاندار و فرماندار خواسته های  قشقایی ها را مطرح کنند در هر صورت ما ۲۰ هزار رأی داریم.

  پناهپوری اضافه کرد: انتظار می رود تا از نیروهای جوان به عنوان مدیر استفاده شود.

  وی ابراز کرد: در جلسه اخیر قشقایی ها قرار شد ما دیگر چپ و راست نداشته باشیم و همه باهم یکی شویم تا بتوانیم به این شهر خدمت کنیم.

  فعال سیاسی قشقایی ادامه داد: در ماه آینده جلسه بزرگتری با حضور افرادی که غائب بودند گرفته خواهد شد، از آقای تاجگردون نیز دعوت می کنیم که حتما در جلسات ما حضور پیدا کند و حرفهای ما را بشنود.

  پناهپوری بیان کرد: دکتر کریمی لیدر تاجگردون نیست، در هر حال من یک رأی دارم و کریمی هم یک رأی دارد، تاجگردون بارها اعلام کرده که من هیچ نماینده ای در قشقایی ها ندارم.

  وی افزود: هر شخصی از قشقایی ها می تواند با تاجگردون ارتباط مستقیم داشته باشد.

  این فعال سیاسی قشقایی ها اظهار کرد: دکتر کریمی گفت تا آنجا که ما توانستیم خدمت کردیم و کسانی که مشکلات داشتند و به ما گفتند، ما هم پیگیری کردیم، دکتر کریمی مسئله را خیلی باز نکرد و فقط عنوان کرد که مشکلات خیلی از افراد را از طریق دفتر نماینده مرتفع کردیم.

  پناهپوری بیان کرد: در این جلسه اخیر قرار شد تا کدورت های انتخابات قبلی از بین برود و همه با هم همدل و متحد باشیم.

  وی افزود: انصافا تاجگردون بودجه های عمرانی خوبی را آورده و عملکرد وی رضایت بخش بوده است و فکر می کنم همه مردم چه قشقایی و عادی از وی رضایت داشته باشند.

  فعال سیاسی قشقایی ادامه داد: آقای کریمی عنوان کرد توسط تاجگردون تعدادی از افراد انتخاب شدند به عنوان مدیر در شهرستانف استان و استان فارس، ولی باید گفت که مدیریت استان فارس به درد ما نمی خورد و لی اسمی از این افراد نیاورد.

  پناهپوری تاکید کرد: ما بادی در شهر و استان خودمان از فرزندان تحصیلکرده قشقایی استفاده کنیم.

  وی گفت: قطعا اگر آقای تاجگردون همت کند و بهتر از این کار کند و خروجی خوبی داشته باشد قطعا همه همدل شده و باز هم به تاجگردون رأی خوهند داد.

  پناهپوری اضافه کرد: ما و لیدرهای فولادی باهم متحد شده و اگر تاجگردون به ما بهاء دهد قطعا از وی حمایت خواهیم کرد، ما اصولگرا و اصلاح طلب نداریم و قرا است همه باهم باشیم.

  وی گفت: از آقای تاجگردون می خواهیم مشکلات جوانان قشقایی را حل کرده و همدل و همصدا همه با هم جلو برویم.

  پناهپوری بیان کرد: قطعا اگر یوسف باقری حرکت خوبی انجام دهد و با قشقایی ها یکدل و یک صدا شود قطعا آقای تاجگردون از وی استفاده خواهد کرد، تاجگردون هیچ مشکلی با باقری ندارد.

  ابرچسب ها :
  9 نظر برای “اگر تاجگردون به قشقایی بهاء دهد به او رأی خواهیم داد/ تاجگردون بارها اعلام کرده که من هیچ نماینده ای در قشقایی ها ندارم”
  1. دانشجو گفت:

   تركا همون موقع هم يك نفرشون رأى ندادن،الان هم يكيتون رأى نديد.ببينيد كي مرد اول ميدانه.

  2. قرارگاه گفت:

   واقعا جای تاسفه که جناب پناهپوری درصدد هستن این جلسه وحدت را بنفع طیف باخته خودشان به پیش ببرند
   جناب پناهپوری جهت یاداوری جناب مهندس باقری در زمان مدیرعاملی مهندس پاکدل که از مدیران احمدی نژاد بود پست مدیریت خدمات را گرفت

  3. بویراحمد گرمسیر گفت:

   کاری نکنید که اصولگرایان جون بگیرند ترک ولر یکی هستیم به هوش باشید.

  4. ناشناس گفت:

   اولاتاجگردون بنده خداهمیشه ازقشقایی هاحمایت کرده مشکل ازخودقشقایی هاست که عده معدودی برای منافع خودفقط بهفکرتفرقه افکنی هستنددوماهمون بهترکه یوسف باقری رفت چون قدرشناس نیست فقط خودشومی بینه

  5. قشقائی گفت:

   احسنت حاج علی با صداقت و شفاف نقطه نطرات بیان کردی و دکتر تاجگردون هم اب این جماعت بزرگ نشست مردمی مرتب برگزار نماید تا فاصله و دل نگرانی بین این کاکا ها پیش نیاید

  6. علی گفت:

   زنده باشی حاجی

  7. ن.م گفت:

   ای ترکهای ساده دل وبا صداقت
   درود

  8. قلم گفت:

   حاج علی، شما از طرف خودتون قضاوت کنید نه وحدت طلبان قشقایی . اولا تاجگردون باقری را مدیرعامل نمیکند در ثانی تاجگردون صیدالی را آورد تا دست لر و ترک را از شرکت نفت قطع کند و ادعا کند صیدالی اصولگرا هم خط من نیست و من نفوذی ندارم همه میدانند تاجگردون آدم با سیاستی هست و خوب میدوند چکار کند تاجگردون نه تنها در شرکت نفت بلکه در تمام ادارات نقش خوبی ایفا کرد ابتدای کارش انتصاب های فامیلی اش را انجام داد بعد از اتمام انتصاباش مدیران را جابجا نمود که دست لیدرها و افراد بانفوذ ایلات ترک و لر را کوتاه کند و سهم خواهی را تعطیل نماید .


  امروز چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • بررسی پرونده رسیدگی به قتل دو جوان یاسوجی در دادسرای عمومی انقلاب یاسوج/هشدار پلیس به مخلان نظم و امنیت
 • تیم مچ اندازی بانوان باشت قهرمان استان شد
 •   فردی با همدستی خانم خود، دو جوان را در یاسوج کشت/ نفر سوم از دست قاتل گریخت  
 • برگزاری نشست شهرداری و اعضای شورای شهر باشت با رئیس جدید دادگستری
 • دستگیری سارق مسلح احشام در کهگیلویه
 • زمین لرزه ۴ ریشتری گچساران را لرزاند
 • اولین دوره مسابقات پرس سینه قهرمانی شهرستان باشت برگزار شد/ تصاویر
 • هشدار پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد نسبت به شیوه و شگرد جدید کلاهبرداری تلفنی
 • مقایسه عملکرد پاکدل و تیمش با تاجگردون و تیم های مورد حمایتش در دفاع از اموال دولتی و بیت المال
 • توزیع بیش از یک هزار سبد کالا در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد
 • بازداشت دو سارق در طرح امنیت محله محور در یاسوج
 • ماجرای کتک زدن دانش آموزان کهگیلویه ای با شیلنگ و دست
 • اصرار و تلاش پاکدل بر وحدت همه جانبه / منافع مردم را باید بر منافع شخصی ترجیح داد
 • طی حکمی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی گچساران منصوب شد
 • دستگیری سارق شرور قانون شکن در گچساران
 • ۲۴ آذرماه آخرین مهلت برای نام نویسی دریافت کارت سوخت المثنی
 • قیمت نان در کهگیلویه و بویراحمد افزایش یافت
 • ازدواج کودکان زیر ۱۳ سال را تایید نمی کنم
 • احضار بیش از ۱۶مدیر استانی کهگیلویه و بویراحمد در سه سال اخیر
 • مدیر جدید شعب بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد